Pazar, Ekim 23, 2016
Yeni Moda Sokak Modası

Yeni Moda Sokak Modası

6
ÇANTAYA DİKKAT!!
ÇANTAYA DİKKAT!!

Sayın sevgili 10marifet ahalisi, sakın hiçbir şeyinizi atmayın diyorum, artık her şey moda. Yeni moda modaya uymamak! Görüldüğü gibi insanlar ne buldularsa üstlerine geçirmişler. Tabi burada anahtar kelime “uyumsuzluğun uyumu”. Artık Hollywood ünlüleri bile sokak modasını takip ediyor dimi :-)

ÇANTAYA DİKKAT!!
ÇANTAYA DİKKAT!!

Finlandiya’nın Helsinki şehrinden sokak modası örnekleri olan bu sitede gezerken bence çok eğleneceksiniz. Çünkü gerçekten çok değişik kılıklar gördüm ve pess diyorum, ve de nerden hortlattıkları şu erkeklerin dar/tayt jean giyme modasının da bir an önce geldiği yere geri dönmesini diliyorumm :))Fotoğraflarda çok güzel fikirler de var ama, değerlendirilebilir :) Buradan ulaşabilirsiniz.Benzer YazılarımAlakasız Nesnelerle Tasarım65 Sıradışı Tişört Tasarımı

6 YORUMLAR

  1. Yeni moda modaya uymamak olurmu hiç.herşey= moda değil.Özellikle bu yaz.siyah çerçeveli büyük gözlükler yerini beyaz çerçevelilere çevirdi.modanın gençleşme çabaları boşuna değil.yüzük olarak tercih edilenler; kare ve mat renkler.Hollywood sektörünün oyuncularına dikkat.Büyük modacılara göre her şey denendi.Geçiş dönemi yaşıyoruz.not:hollywood un rakibi bu sefer ciddi.uzakdoğu sineması ve bağımsızlar daha ciddi.

  2. bır kısmı benim giyebileceğim tarzda, bir kısmıda zaten kesinlikle uzaylı.ama böyle giyinen ya da daha renkli giyinen insanlar olsun isterdim çevremde. kot pantolon-t-shirt giymiş altına da babet ya da converse giymiş tipler görmekten sıkılıyor insan.insanın ufkunu açıyorlar.