Pazartesi, Ekim 24, 2016
Ailem ailem güzel ailem

Ailem ailem güzel ailem

6
ailem ailem güzel ailem
ailem ailem güzel ailem

Aslında fikrin kendisi ortada. Ama yine de bir gözden geçirelim dedim… Site yabancı kaynaklı ve dekorasyon örnekleri sunmuş. Yapım aşaması için bir anlatım yok. Tahtanın üst yazılarını ahşap boyalarıyla oluşturabileceğimiz gibi her türlü zemine yazan kalemlerinde kırtasiyelerde bulunduğunu biliyorum. Vernikledik mi bu bölüm tamam. Değişik renk ve modellerdeki çerceveler için tahtakale dükkanlarını tavsiye edebilirim. Kurdeleler ve kancalarda bir öneri vermeye gerek yok artık. Ve bunu kesin uygulamalıyım diyorum…

6 YORUMLAR

  1. Bizde bunu yapıp iş dağılımını onaylatsak acaba uyar mı eşlerimiz ne dersin? Ya da onlara düşen iş kısmına direk “kanepede gazete okuma” mı desek. en azından gereksiz beklentilerden kurtuluruz.

  2. benim eşim hemen uyar(!)ailede iş bölümü tam o na göredir(!)kanepede uzanmayı hiç sevmez(!)köşesine geçip oturmak, gazete okumak mı? asla asla (!)o da ne demek?kondorcum kendi yazını tutmak nasıl bir duygu?

  3. ütopya gibi birşey bu.Türk erkeklerini bozar ayrıca.Üstelik buradaki kadın akıllı.çamaşırı zaten makina yıkıyor.zavallı çocuklara daha zor görevler vermiş.(gözleri dönüp duran smiley)

  4. Ben bunu kaçırmışım arkadaşım,harika bir fikir.Bak aklıma ne geldi,aynı fikir,istenilen büyüklükte bir kontrplağa veya farklı bir malzeme de olabilir,mektup zarfı görüntüsü verilerek,pul hanesine yapıştırılan fotoğraflar şeklinde de uygulanabilir.Hatta posta kutusu şeklinde kullanılacak bir kutu oluşturulduktan sonra da zarf formu verilebilir.Çalınmayacağını bilsem,kendi kapım için hemen bir tane yaparım.

  5. pharmacid denesene bi kaç yerden vidalrsın kapıya çalamazlarolmadı kapının arkasına içten takarsın ben öyle düşünmüştümevime ay ya bende yapacam ….bende fikri beğendiydim çünküya şu boş zaman durumları ööff ya hep kafada projeler hep yapılmayı bekleyen fikirler neyse ya deneyen olursa nasısa yayınlar diyeyim….