Ne kadar güzel şeyler yapmışlar bebekler için harika takımlar yazlık olanlar harika….Ayrıca içerde kışlık pelerinler ve hırka takımlarda bakabilrsiniz.Bu cadılıyı çok tuttum
Benim beğendiklerim bunlardı daha fazlası için tık tık
Ne kadar güzel şeyler yapmışlar bebekler için harika takımlar yazlık olanlar harika….Ayrıca içerde kışlık pelerinler ve hırka takımlarda bakabilrsiniz.Bu cadılıyı çok tuttum
Benim beğendiklerim bunlardı daha fazlası için tık tık
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Tülbentten elbise modelleri çok şık oluyor ve bu şekilde yapılan yazlık elbiseler epey hoşuma gidiyor. Bununla ilgili bu aralar gözüm açık. Çokça model bakıyorum. Gerçi çok detaylı anlatım yok, genelde...
Tam da yaz geliyorken kim istemez ki böyle güzel efil efil büzgülü bir elbiseyi? Ben isterim diyorsanız gelin nasıl keseceğinizi anlatayım Öncelikle 2 boy + kol uzunluğu kadar krep kumaşa...
Yeni dikişe başlayanlar için çok kolay bir model olduğunu düşündüğüm bu elbiseyi sizinle paylaşmaktan gurur duyarım Uzun zamandır evde bir kenarda duran kumaşı değerlendirip bu elbiseyi diktim.. Elbise sadece 3...
Kış denilince benim aklıma üşümek gelir, üzgünüm ama karın yağışı hiçbir zaman benim için romantik olmadı. O yüzden 2014 yılbaşı yarışmasının haberini okur okumaz zihnimde üşüyen bir kız deseni belirdi. İşe ilk...
Tülbent bezinden incecik, tiril tiril bir elbise yaptım. Bu kumaş ince ama iki kat üst üste giyince oluyor. Yapımı şu şekilde: Tülbent kumaşından pratik elbise nasıl dikilir? Bu güzel kumaş tülbent...
Bu basit kız bebek elbisesi çok hoş, aslında bütün numarası kumaş seçiminde diyebiliriz. Şirin bir kumaşla çok hoş bir model çıkarılmış ortaya. Bakın şu şekilde dikilmiş: kaynak...
Kızlara çok yakışan fırfırlı elbiseleri dikmek çok da zor değil, burada resimli olarak anlatılmış, bir takip edin. Belki siz de dikersiniz cesaret alıp. burada anlatmışlar....
Kendime yaptığım tülbent plaj elbisesinden sonra, içi çok göründüğü için dörtlü modelini denedim. Dört tane tülbenti kullanınca astar olarak da yine tülbent kullanmış oldum ve uyumlu oldu; içinden çiçeklerin görünmesi...
hepsi çok güzel,allahım bana yardım et,hangi birini öreyim,ev yarım dolu:))
hazalcaya katılıyorum harika bunlar hangisini örelim
kahverengiyi pek sevmem.. hele bebek kıyafeti deseniz hiç alıma gelmezdi bu kadar şirin olacağı.. ben de kahverengiden örmek istedimm….
Ozimer çok şirin bunlar. Hazalca, DenDenAk, ben de ikinize birden katılıyorum. İmrenmemek elde değil ki….Harika bunlar. Ozimer çok teşekkürler….
bayildim ben bunlara!cok sekerler, insanin hepsini öresi geliyor.nerden de bulmussunuz bu seker seyleripaylasim icin tesekkürler !!!
Hepsi de birbirinden güzeller, sadece bakıp bakıp imreniyorum.
hepsi harika teşekkürler canım
çok tatlı…
Kahverengi de gözüm kaldı.Gelip gidip bakıyorum. :)))
ayy aynen kahverengiye bittim demeye gelmiştim,ufudik benden önce söylemiş:))
Beğenmenize çok sevindim ahhhh kızım olsa bende favorim kahverengiyi hemen yapacağım….
link ölmüş