Perşembe, Ekim 27, 2016
Çocuk Odasına Duvar Boyama

Çocuk Odasına Duvar Boyama

3

duvar boyama
Şimşek McQueen hayranı ve hala annesinin yatağında uyuyan bir çocuğun, odasını benimsemesi için duvarlarına illüstrasyon yapmak istedim. Önce, odanın ölçüsünü alıp yerleşimini yaptıktan sonra çizim yapacağım duvarın cephe çizimini ve uygulamayı planladığım illüstrasyonu bilgisayar üzerinde hazırladım. Yukarıda işin taslağını görmektesiniz.
Sonra bu taslağa bağlı kalarak hazırladığım illüstrasyonu kurşun kalemle duvara çizdim ve gereksiz çizgileri silgiyle sildim. (Silgiyle duvarı silerken kaliteli bir silgi kullanmalısınız yoksa duvarda kirli lekeler bırakabiliyor.) Ardından da uygun renklerdeki su bazlı duvar boyaları ile boyadım… Şimşek McQueen hayranı bir çocuk için inanılmaz bir sürpriz oldu.

çocuk odası duvar örnekleri

çocuk odası duvar örnekleri

çocuk odası duvar örnekleri

çocuk odası duvar örnekleri

3 YORUMLAR

  1. çok güzel olmuş ellerinize sağlık eğer çocuk odasında yatmaya başladıysa dahada güzel olmuştur bundan muzdarip bir annede burda var :((

  2. Teşekkür ederim AyseBerin, evet odasında yatmaya başladı, odasını benimsedi, artık burası benim odam diyip odasında vakit geçirmeye başladı… Bir sorunun çözülmesine katkıda bulunmuş olmak mutluluk verici. Belki siz de denersiniz onun hoşuna gidecek şeylerle?