Dinozor kuyruğu çok hoş bir kostüm bence!

-

kostüm

Çocuklara bundan yapsak çok eğlenmezler mi? Süper kostüm bence. Evet, inanıyorum ki bunu ben bile yapabilirim. Keçe lazım, elyaf lazım, bir parçacık dikiş lazım, başka da bir şey lazım değil. Örnekte kumaşla yapmışlar ama bence keçeyle daha güzel olur. Evet yapacağım, bu sefer billahi yapacağım, göreceksiniz :)

7 yorum gelmiş

  1. kahve sevmem son iki paylaşımına özellikle bayıldım bir oğlan anası olarak :) diktiğim dinozor kapüşonlu sweatshirtü paylaşmıştım bende birkaç gün önce bu tarz yaratıcı fikir paylaşımlarının devamını bekliyorum zira biz evde bunları yaparak çok eğleniyoruz.

  2. shane

    @ornitorenk handmade, ben de yayına alırken sizin işi düşündüm. dedim ki onun altına bir de bundan yapar şimdi ornitorenk handmade, oğlu da bayram eder :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
kahvesevmem

az marifetli, çok meraklıyım. kahve denince ben yokum.

Katlı çocuk elbisesi dikimi

| | 0 Yorum

Kızlara çok yakışan fırfırlı elbiseleri dikmek çok da zor değil, burada resimli olarak anlatılmış, bir takip edin. Belki siz de dikersiniz cesaret alıp. burada anlatmışlar....

Tülbentten tiril tiril elbise diktim

| | 24 Yorum

Kendime yaptığım tülbent plaj elbisesinden sonra, içi çok göründüğü için dörtlü modelini denedim. Dört tane tülbenti kullanınca astar olarak da yine tülbent kullanmış oldum ve uyumlu oldu; içinden çiçeklerin görünmesi...