Cuma, Ekim 28, 2016

DUVAR SÜSÜ

8

Ben yapmadım ama benim evimin salonunda bulunan gül goncalı duvar süsü. Alçıdan yapılmış, sonra boya ve vernik atılmış.

8 YORUMLAR

  1. Sevgili Akoni duvar süsünü görünce aklıma benden arkadaşın polyester çalışmaları geldi.Kenar kısımlarına uygulayarak daha güzel görünmesini sağlayabilirsin.öyle güzel anlatmışki gördüğüm herşeye yakıştırır oldum.Bunada çok yakışır bence.

  2. gönül’cüğüm, ben polyester çalışmasını hiç denemedim. Bilen birinin desteği olursa neden olmasın.. Hem benim içinde değişlik olur.

  3. Akonicim, siyah üzerinde kırmızı gül hoş durmuş, ama gönüldenele’ye katılıyorum altın rengi parmak yaldızla daha hoş görünecektir.

  4. kıyamam ben size, keşke yakın olsaydık koşa koşa gelirdim inanın.Parmak yaldız ahşap boya malzemeleri satan yerlerde hatta artık kırtasiyecilerde bile satılıyor.Adı üstünde parmağınızla sürüyorsunuz, püf noktası ise boyayı çok az almanız ve “değdi değmedi” şeklinde sürmeniz.

  5. Bazen pasta, börek tarifi verirler inan gözümle görmediğim hiç bir tarifi denemem, böyle kötü bir huyum var.. Mutlaka görmem lazım yapabilmem için, risk almayı sevmiyorum belki de.. Belki bir gün yolunuz düşerse birlikte yaparız:))