Fransız dantelli kız çocuk mevlüt elbisesi

-


Fransız dantelli kız çocuk mevlüt elbisesi uçuk pudra pembemsi ve krem rengi fransız dantel kumaş kullanılarak dikildi.
Prenseslerimize özel cicili bicili Fransız dantel elbise setimizi paylaşmak istedim sizlerle. Zarif kızlarımıza özel etek uçları ve kol uçlarına doğru pudra renge dönen fransız danteli kullandık. Elbiseye uygun saç bandı ve ayakkabı ile şıklığı tamamladık. Elbisenin önündeki çiçek detayı ile dikkatleri çekmeyi planladık.
Fransız dantel kullanarak bu tatlı modelimizi prenseslerimizin mevlütlerde, düğünlerde, kınalarda giymesi için tasarladık. Farklı bir model arayışı içerisinde olan annelerimize fikir olmasını diliyorum.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın