Krem dantel kız çocuk elbisesi

-


Krem dantel kız çocuk elbisesi.
Zarif krem renk fransız dantel elbisemizi hazırlarken kızlarımızın şıklığını ve zarafetini düşünerek titizlikle çalıştık elbisemiz için. Yaka kısmında inciler ve bel kısmında kristal taşlar ile elbisemizi hareketlendirdik. Önündeki çiçekli broş ile şıklığı tamamladık. İsteğe göre çiçek renkleri değiştirilebilmektedir. Zarif, kuğu gibi bir elbise oldu.
Doğum günlerinde, düğünlerde, kınalarda, mevlütlerde, özel günlerde kullanılmasını amaçladığımız elbise modelimiz, umarım arayışta olan anneler için alternatif bir fikir olur. Taş ve çiçek süslemesi çok abartılı olmadığı için krem dantel kız çocuk elbisesi, yaz günlerinde gündelik olarak dahi kullanılabilir bir elbise modeli olduğunu düşünüyorum.

Herkese kolay gelsin…
Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın