Çarşamba, Ekim 26, 2016

galoş kutusu-1

8
dekopaj galoş kutusu
dekopaj galoş kutusu

Hiç dikkat etiniz mi genelde hep tekdüzedir galoş kutuları işte bendebu yüzden bu farklı galoş kutusunu tasarladım ve bana yardımcı olan ustama mdf’sini kestirdim. Bu galoş kutusunu oğlumun doktorunun muayenehanesine tasarladığım için resim albümünden çocuklarla ilgili resim sectim ön,yan ve arka boyutlarında coğalttırdım. Kutuyu kırmızıya boyadım resimlerimi dekopaj yöntemiyle yapıştırdım ardından vernik atıp sonrasında yağlı boya eskitme yaptım resimdeki iki parçayı polimer kil ile kabarttım ve yazıların üzerine yapıştırdım. Hocam cok beğendi umarım sizlerde begenirsiniz.

dekopaj galoş kutusu
dekopaj galoş kutusu
dekopaj galoş kutusu
dekopaj galoş kutusu
dekopaj galoş kutusu
dekopaj galoş kutusu

8 YORUMLAR

  1. çok profesyonel bir çalışma olmuş. ellerinize sağlık çok şık, çok zarif. Muayenehaneye renk katacağından emin olabilirsiniz.

  2. Uyuyang tesekkur ederim haklısınız ama eğer dikkat ettiyseniz temiz galoşlar iç içedir ve az yer kaplarlar kirliler ise daha fazla yer işgal ederler hatta coğu yerde kendi yerlerini doldurup temiz bölümede sarkarlar bende bu yüzden daha büyük olan yeri kirliye ayırdım.

  3. ben kıyamam bu güzel kutuya…kesinlikle galloş kutusu olarak kullanamam.çok güzel bir çalışma olmuş, ellerinize sağlık.

  4. çok güzel olmuş, çocuk muayeneleri böyle renkli olmalı bence de. çok şanslıymış doktorunuz.ellerinize sağlık valla bayıldım, titiz ve kaliteli bir çalışma çıkartmışsınız.ışıl ışıl :))

  5. HE DİYELİM Kİ TEMİZLER ARKADA KİRLİLER ÖNDE EEE BU TEMİZLERDE NİHAYETİNDE AÇIK HAVADA KONTAMİNASYON MEREKETİ HAVADA YOK MU Kİ BULAŞMASIN ANLAYAMADIMNEYSE ANLAYAMADIĞIMIZ MEVZULARI BLENLERE BIRAKALIM ANLADIĞIM BU KUTUNUN ÇOK SICAK OLMASI ÇOCUKLAR GİBİ…