Cuma, Ekim 28, 2016
Geri Dönüşümün Alası…

Geri Dönüşümün Alası…

40
*üzerindeki buzlu camı boyama için gazeteyle kapadım
*üzerindeki buzlu camı boyama için gazeteyle kapadım

Yaptım ettim iyi hoşta yazacak takatim kalmadı yahu.Her ne halt ettiysem iş bitimi olan biteni paylaşmak adına yazasım geldiğinden pc başında buluyorum kendimi velhasıl mutfağı yenilettiğimden beri atmaya kıyamadığım bu dolabı banyo dolabına çevirdim.Ebat olarak fazla geniş olmasada işimi görecek gibi. Gelsin fotolar..

*Cam raflarını başka şeyler için kullanmıştım
*Cam raflarını başka şeyler için kullanmıştım

*Sprey boyalar hem kolayıma geliyor hemde mat ve pürüzsüz bir yüzey oluşturuyor
*Sprey boyalar hem kolayıma geliyor hemde mat ve pürüzsüz bir yüzey oluşturuyor
*Son rötuşlar
*Son rötuşlar
*finito
*finito

40 YORUMLAR

 1. Cümleten teşekkürler..

  maniacgeneral diyor ki;ellerinize sağlık ama ortası neden kahverengi duruyor?

  İçini boyamak istemedim hem çift renk olsun istedim hem de boyadan tasarruf edeyim dedim .)

  mavisofra diyor ki;MİKEMMMEL OLMUŞ:) TURKUAZ SÜPER SEÇİMM AMA BEN O BALIKLI FAYANSI ÇOK SEVDİM:)ELLERİNE SAGLIK

  Ehheh teşekkürler.. yapıştırma o balıklar kim gördüyse istiyor elimde var bi kaç tane isteyene yollayabilirim efenim.

 2. teşekkür edrim ben banyoyı yaptırcagım zaman gözüm hep yunus balıklı fayanslardan aradı ama bulamadık şu şeffaf olanlardan mı ?alt zemin beyaz ya hoş durmuş

 3. Evvet mavisofra şeffaf altı silikonlu gibi duvara, fayansa, cama nere istersen yapışıyor gayet güzel..) Figen ablam teşekkürler cancağızım.

 4. Harikaaaaa, ne seviyorum böyle değerlendirmeleri :)Bu aralar ben de tadilatlarda olduğum için yapı marketleri geziyorum, böyle balıklı çıkartmalar gördüm şeffaf, fayanslara yapıştırmak için, hani fayans olarak bulamayanlar için :)

 5. çok güzel olmuş banyona çok yakışmış ellerine sağlık fiamma nın dediği gibi bencede üşenme beyaza boya derim ya da buzlu cam taktırabilirsin o da güzel olur

 6. Çok teşekkürler muhteremler içini boyamak sağlık açısından pek ii olmayacağı için boyamadım aslında havlu vs koyacağım, yoksa elimden kurtulmazdı .)Ayrıca DİLSU; zaten buzlu cam ki camı, sadece rafları eksik onuda kestirticem marangoza.

 7. Ehheh teşekkürler aslında cama değilde tahta kısımlarına motif çıkartması yapıştırıp kahverengiyle boyamak istiyodum lakin boya dağılır bi daha kurtaramam diye vazgeçtim.

 8. gerçekten çok dahiyane olmuş. Babam marangoz olduğundan çoğu müşterilerimiz yeni dolap yaptıracağında eskilerini atıyorlar ben bu durumda yazın boş vakitlerimde toplayıp değerlendireceğim dolapları :))

 9. Sağolasın YILDIZ32.Bizim karşı binada vakıf var, bütün eski eşyaları değerlendirip kullanıma hazır hale getirip yardım dağıtıyorlar.Bende onları gördükçe kıyamıyorum bişeyi çöpe atmaya.En güzelini yaparsın, istedik mi yapamayacağımız şey yuk.)Kolay gele..

 10. Ehheh bende başta reklam olur düşüncesiyle isim vermemiştim mavisofra sual yönelttiğine göre yazılıyor dedim muhtemelen hemmen düzeltelimde faka basmayalım .)

 11. Ehhehe reklamı ii yapamamışım demek, onlardan alıp yapma hevesi nüksetmesi gerekirdi sana, benden pazarlamacı olmaz yahu.Kendi reklamımı yapsaymışım ah keşkem .)Teşekkürler ASENAYAĞMUR.

 12. TeşekkürlerN yazık ki ziyanı eyleme döken bi çok zat var ülkemizde”ben beceriksizim kardeşim uğraşamam böyle boş beleş işlerle” diye düşünenlerde, bari evinde ısınmaya bile gücü olmayan insanlara yakacak olarak versin.