Pazar, Ekim 23, 2016
güveç mi güvercin mi saksı mı

güveç mi güvercin mi saksı mı

7

bu güveçlerden birini devamlı dibi tuttuğu için atmamış saklamıştım diğerini yeni almıştım ama balkonda unuttuğum haftasonu güvercinler yuva yapıp yumurtlayınca birden torun sahibi olduk ruh ikizim ile yavruyu büyütüp yuvadan uçurana kadar bekledik kiralık evlerini boşaltıkları gün yeni bir kiracı gelmeden değerlendirelim dedik.

peçetelerle kaplayıp yat verniği ile 2 kat vernikledim.

içlerine daha nasıl doldurayım karar veremedim çiçek ekip balkonamı koyayıp yada kumaş , kağıt çiçekler yapıp evde mi kullanıyım veya boş bırakıp seneye bahara güvercinlere yuvamı yapayım yorumlarınızı bekliyorum.

7 YORUMLAR

  1. evet geçen bi yorumunuzda da ruh ikizim demiştiniz bende çok sevmiştim bu tabirinizi ne güzel birşey olsa gerek böyle hissetmek,sonsuz bir güven duygusu:))bu arada çok sevdim saksılarınızı diyorum çünkü bunlara şöyle cıvıl cıvıl çiçekler yakışır bencede ,kuşlar nasılsa mutlaka biryer buluyorlar,benim üç balkon var üçünede yavruladılar bu yaz hemde kaç kere birine isim bile koyduk,bizde besledik onları,ee sonradanda bıkkınlık bile geldi hani balkonu cifleyip,ozonlayıp yağ çözle temizlemekten:)ellerinize sağlık.

  2. o benim gerçekten ruh ikizim bu yazıyı yazarken bile komiklikler yapıp ilgimi çekmeye çalışıyor.Böyle bir eşe sahip olmak herkese nasip olmaz, sömürülmeden sevmek ve güvenmek bu devirde o kadar zor ki çevremdeki ilişkilerde kişiler karşısındakinin sevgisinden yararlanıp ya evirip çevirip değiştirmeye çalışıyor ya tepe tepe kullanıyıp nasılsa gitmez diyor kimse kimseye ben onu deli dolu halini seviyorum hep böyle kalsın demiyor biz bunu 25 yıldır başardık karı koca olmaktan öte çok iyi dost arkadaş olduk.

  3. Maaşallah efendim Allah hepimize böyle eş nasip etsin vee daha upuuzuun yıllar birlikte mutlu olun inşallah..Bu arada saksılar çok şirin olmuş ellerinize sağlık