Pazartesi, Ekim 24, 2016
İŞTE BU DA BENİM DUVAR ÇATLAĞI YAMAMA ÇALIŞMAM

İŞTE BU DA BENİM DUVAR ÇATLAĞI YAMAMA ÇALIŞMAM

39

Dört beş ay önce Ankaraya gittiğim zaman yeğenin yatak başındaki çatlakları ve dökükleri kapamak için kahverengi akrilik boya ile ağaç yapmaya çalıştım ama boynuza benzedi arkadaşlar. Eşi fena halde sinir oldu bu duruma :)) ama yapacak birşey yoktu artık. O akşam geri dönmüyor olsaydım yeşil akrilik boya alıp yaprak da yapar ve durumu kurtarırdım ama kısmet değilmiş. Ben bir daha gidene kadar boynuzlu kaldılar anlayacağınız…

39 YORUMLAR

 1. beğendiğinize sevindim arkadaşlarım, ne biliyim, her gören ağaç değil boynuz olmuş bu dedi, ben de öyle görmeye başladım:)

 2. Eşi fena halde sinir oldu bu duruma :))

  aaa çok kızdım şimdi nesi varmış ay bunun heralde stckerdır dedim çok güzelboyamışsınız şimdi gidip çiçek-yaprak yapasım geldi o duvara :)))ellerinize sağlık harika olmuş:)))

 3. teşekkür ederim rosamary:) eşi boynuza benzedi diye sinir oldu, boyadım diye değil. bir dahaki gidişimde yaprak ve çiçek de ekler, bir daha yayınlarım.o kadar kısa sürdü ki bunu yapmam anlatamam size. hiç düşünmeden, hiç durmadan, herhalde bir iki dakika içinde boyadım gitti. zaten benim birşey yapmak için hiç düşünmemem lazım, düşündükçe çirkin oluyor nedense.

 4. Bence de çok güzel bir ağaç olmuş, beyefendinin hayal gücü sıfır kusura bakmasın yani :))Sen gidene kadar o dallara mısır patlakları yapıştırsın, olur sana bahar dalları….

 5. Boynuzla hiç alakası yok. Çok usta işi bir çalışma olmuş.Ellerinize ve aklınıza sağlık. Çok modern duruyor. Boynuz tek gövdeden çıkmaz ayrıca….Ne alakası var…. Çok beğendim.

 6. evet ya çok güzel olmuş banuca da güzel bir fikir vermiş dallar ve mısır patlakları çok güzel olur.Evde çocuk varsa o bahar dalları tekrar eski haline dönebilir ama..:)

 7. Dervişin zikri-fikri meselesi, hiç bile boynuza benzememiş. Çok ta güzel olmuş.Bak yine “yiğen” diyooooo (cık cıklayan smiley)

 8. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…………………..kaç keredir “yiğen”i yanlış yazmışım, o “yeğen” olacaktı, pardon diye düzeltme yazısı yazıyorum 503 çıkıyor ve siliniyor………………………………………………………………………………………

 9. Kafa şişirmiyim bütün arkadaşlara katılıyorum diyecektim ama dayanamıycam neresi boynuza benziyor canım benim,hem düşünmüş hem de uygulamışsın ne güzel ince bir düşünce,teşekkür etmesi lazım bence,kendilerinden bir açıklama bekliyoruz cık cık cık,çok estetik olmuş ayrıca,sen hiç üzülme, ellerine kollarına sağlık…

 10. yaa nesi var?çok da güzel olmuş…bAK şimdi benim de fikrim geldi can kız…arkadaşın sokaktan kuru yaprak toplasın…üzerini boyasın,duvara bastırıp,dalların üzerine yaprak baskısı yapsın…hay ben fikrimi seveyim :))))valla çok güzel olmuş…adam zevksizse biz ne yapalım di mi ama?:))))

 11. hiçte boynuza benzememiş.))o kadar dallı budaklı boynuz olmaz..arkadaşına söle,varsa evdeki vazolardan bir kaç çiçek ve yaprak aşırsın,duvara silikonla yapıştırsın..gerçi şimdi kış olduğu için böylede kalabilir..bahara doğru eklesin çiçekleri:)

 12. ben de bunu sticker sananlardanım..tebrikler gayet de hoş bir çalışma olmuş.. bu güzelim çalışmayı boynuza benzeten beyfendinin hayal gücünün genişliğine bir tebrik göndereyim..en son aklıma gelecek şey boynuz tanımlaması olurdu :))

 13. geçen sene bende benzer bişi yapmıştım..nem yapan duvarın döküntülerine bir türlü çare bulamadım,bir gece dizi izlerken birden bir ışık çaktı kafamda:))hani çizgi filmlerdeki gibi.))kalktım koltuğu çektim ve başladım duvarı boyamaya:)ortaya bu çıktıfikir olur belki..

 14. acemiblogcu sesiberin dediği gibi o erkek oldğ sebep aklı başka yere kaymış bildğ ağaç bu biraz abartmadan süsü yaprağı sesi kuşlarından bir adeti hak eder bu.

 15. kriiciğim; sağol…düzelttim zaten:))güneşedoğrum; evet, bu ay sonu kısmetse gitmeyi düşünüyorum, el atabilirim…ahengim, ninosum, gulseyhanım, yamalım, adadenizim, ehhlikeyfim; teşekkür ederim…figenimablam, güzel fikir, o yapamaz da ben yapabilirim o dediğini…yenihayatımellidördüm; figen ablanın yaprakları yanına senin dediklerin de uyar…evet kondorum, bir iki de sesi kuşu iyi gider…ay asenayağmurum, ne güzel, cıvıl cıvıl ormanda oturursun işte:)))canlarım, fazla abartmadan, dediğiniz gibi, yaprak, çiçek ve kuş ekleyebilirim. bir gideyim de… belki boynuzlu hallerine alışmışlardır, istemezler. kısmet, ne diyim:)))))

 16. sudedurum, ufidiğim, glinim, nrlhmnrl>…vb (ay arkadaşım bu çok karışık bir isim) ve sesiberim sizler de sağolun yorumlarınız için…

 17. yenihayat54, senin yaptığını inceledim şimdi, çok güzel olmuş, tam bahar dalı, sade, şık, eline sağlık. benimki senin dalın yanında kütük gibi kalıyor ama yine de üç beş süsleme kaldırır diye düşünüyorum:)))

 18. damat bey damat bey, damatlığınızı bilin oturun bakiim. Acemi teyzenize de (teyzelerimi oluyorsun bilemedim ama?) teşekkür edin. Kadıncağız üşenmemiş yardımcı olmuş, hemde mis gibi olmuş yani, kesinlikle ağaç bu. Canım ellerin dert görmesin.

 19. bu kadar büyük sticker gördüm mü diye düşünürken bahsettiğiniz akrilikboyalı çizimin bu olduğunu nihayet anladım ve çok beğendim..bence kesinlikle renklendirmeyin.belki daha küçük ağaççıklarla derinlik verebilirsiniz :)

 20. Acemiciğim cok hoşsun:)) ve nasıl da iyi niyetlisin:))) damat bey anlamamış seni? 1-2 yaprak ekledin mi daha ne olsun??ellerine sağlık:)

 21. ay canlarım yorum yazmış da ben görmemişim:)))beğendiğinize sevindim arkadaşlarım. bu arada yazım yayınlanınca, çok sevdiğim damat bey, siteye girip bakmış ve bana telefon açtı, “bakıyorum bütün kızlar toplanıp beni çekiştirmişsiniz orada” dedi, o da beğenmiş de, şımarmayayım diye beğenmemiş gibi yapmış, ekleme de istemiyorlar bu arada, alışmışlar bu haline:)) mart gibi oradayım kısmetse, başka süsler, yenilikler, eklemeler yapıcam farklı yerlere, oradan, daha kurumadan, sıcak sıcak gönderirim size:))embirim, carminaburanam, fiamma1im, yorumlarınıza sağlık:))

 22. Ben de katılıyorum, çok güzel olmuş. Ellerine sağlık akadaşımAcaba keçeden yapraklar ve çiçekler yapılsa , çift tarafı yapışkanlı bantla dallara yapıştırılsa olmaz mı?Ya da çiçek yerine kırmızı bir elma da olabilir : ))

 23. Ben olsam bu yakıştırmayı yapan birinin duvarını böyle bırakırım..;=)hiç elleme ,ben de glin gibi düşünüyorum.

 24. bendenim, üzerine eklenen herhangi bir yapışkanlı çiçek, böcek, vb… yaramaz oğlu tarafından 15 dakika içinde yok edilecektir:)))nalanam, zaten alışmışlar ve sevmişler, ekleme istemiyorlar:))) ama belli olmaz, ben martta gidince, her an her şey olabilir:))beğenmeniz beni mutlu etti, teşekkür ederim…

 25. glin diyor ki;Ben olsam bu yakıştırmayı yapan birinin duvarını böyle bırakırım..;=)ne demelii aynen katılıyorum hahahaaaaaaa :)

 26. ha ha hacok begendim. anlatim da fikir de ilginc..3 ayda bir formati degisirmek lazim, bazen kar yagsin o dallara, bazen kus konsun.. elmalar ciksin bir daldan :))