Pazartesi, Ekim 24, 2016
Kaplumbağa Terbiyecisi

Kaplumbağa Terbiyecisi

13
Kaplumbağa Terbiyecisi
Kaplumbağa Terbiyecisi

Uzun bir aradan sonra sizlere merhaba demek için bir yazı gönderiyorum. Üstüne de “Eski Dostlar” şarkısını hediye ediyorum. Bu da benim eşimle birlikte yaptığım puzzle “Kaplumbağa Terbiyecisi” bildiğiniz üzere Osman Hamdi Bey’e ait bir resim. Bunu çerçevelettirip evimizin salonuna asacağız. Müthiş zevkli bir uğraş hepinize tavsiye ederim.

13 YORUMLAR

  1. tekrar hoş geldinbir ara ben de acayip sarmıştım üç tane 1500 lük bitirmiştim evet çok zevklidir ellerinize sağlık

  2. hoşgeldin uyuyang, ya bizde bir puzzle yapalım dedik. Yemek masasını işgal ettik kujumla, ama yok zaman bulupda tamamlayamadık ne zaman eve misafir gelecek olduysa o zaman puzzle bozularak kutusundaki yerini aldı :( senin ki süper olmuş.

  3. Kaplumbağa Terbiyecisi..Bir SBS mağduru olarak Hayatımın Sonuna kadar unutamayacağım bir eser :)))Birkaç kez denedim ben de,kolay sanıp..(1000lik puzzle’lardan)Bir hevesle başladım ama sonu bir türlü gelmedi :)) Puzzle aynı şekilde kutuya geri konup puzzle sever komşulardan birine verildi :))Elinize emeğinize sağlık gerçekten..Puzzle ın sonunu getirebilen tüm ablaları teyzeleri kutluyorum buradan..Sevgilerimle..

  4. puzzle hep yapsam,hiç bıkmam :)) uyang cım hoşgeldin,sevindim seni gördüğüme.fraise ile görüşüyormusun,o da senin gibi uzun zamandır yok.