Salı, Mayıs 23, 2017
Kırmızı çiçekli 6 parça kız mevlüt elbise seti

Kırmızı çiçekli 6 parça kız mevlüt elbise seti

0

kirmizi-cicek-suslemeli-dantel-elbise-kiz-cocuk-mevlut-takimi
Merhabalar. Bu kez sizlerle kırmızı çiçekli bu şirin mevlüt elbisesini paylaşmak istedim. Üst kısmı tamamen dantelden oluşan mevlüt elbisesini annemizin isteği üzerine kırmızı çiçekler ve inciler ile süsledik.
Mevlüt setimiz elbise, iç badisi, çorabı, saç bandı, ayakkabısı ve eldivenleri olarak 6 parçadan oluşuyor. Elbisenin arkasında kocaman bir fiyonk var. Eminim bu şirin elbise sahibine çok yakışacaktır. Çiçek renkleri isteğe göre değiştirilebilir.

kirmizi-cicek-suslemeli-dantel-elbise-kiz-cocuk-mevlut-takimi-1
Diğer modellerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz…

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. Face Web ve İnstagram sayfa ismimiz oykulutasarimlar Hepinizi Bekleriz...
Satış için ulaşabilirsiniz: