Cuma, Mayıs 26, 2017
KONDORUN ARŞİVİNDEN.

KONDORUN ARŞİVİNDEN.

15

Hep ülkelerlermi arşivlerini açacaklar benim neyim eksik.Sık kullanılanlarımı gezerken aklıma geldi o kadar uzun bir listeki bazen temizlemeden olmuyor arama motorları daimi elimizin altında değilmiş gibi kaydetmişimde durmuşum.Stencıl, desen , şablon aplike ve daha bir çok şey için ilk link burda ikinci kaynakta hem siyah-beyaz şablonlar hemde renki tasarımlar mevcut bir üçüncü sitede burda.Kolay gelsin.Bu yazı 10.MARİFET.ORG İÇİN KONDOR TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR.KONDOR PRODÜKSÜYON GURURLA SUNAR

15 YORUMLAR

  1. iyi güzelde ben ertesi gün yorumların mailime gelmesi ile konunun çıktığını öğrenmiş oldum :( dün ve bugün marifette bakımdım göya.neyse arkadaşlar işinize yaradıysa ne ala. Arşivin halka arzı eylemlerim sürecek.Güneşedoğru eksik olduğunu anlayana hediyemdi o “L” harfi bu konunun promosyonuydu.Hadi hayırlısı lazım olunca elinin altında bir “L” harfin var.(nası kıvırabilmişmiyim)

  2. dün bana da bir N farfi vermişti de kıvıramamıştım:))))))süper kıvırma olmuş,aklımda bulunsun lazım olur banada kondorcum:D paylaşım çok güzel ve de:))