Pazartesi, Ekim 24, 2016
Kuşlu keçe elbise

Kuşlu keçe elbise

10

Kuşlu keçe elbise
Yeni Zelanda merinos yünü kullanarak yumuşacık bir elbise yaptım… Islak keçe yöntemi ile tamamen dikişsiz ürettiğim elbiseyi yapmam 1 gün sürdü. Elbiseye düğme ararken hayalimdeki gibi bir düğme bulamadığım için düğmeleri de seramikten kendim yaptım :) Keçe ile daha neler yapılabilir görmek isterseniz buraya ve buraya bakabilirsiniz…

Kuşlu keçe elbise

Paylaş
sheepinks
Ben Senem SÖKER Ankara Güzel Sanatlar Stilistlik Okulu’ ndan mezun olduktan sonra Yıldırım MAYRUK Moda Laboratuvar’ ında staj yaparak moda vizyonumu genişlettim. Bir süre; dizi, film ve reklam setlerinde Kostüm asistanlığı ve Kostüm Sorumluluğu yaptıktan sonra birkaç moda dergisinde Moda Editörlüğü yaptım.Bu serüven tam 6 yıl sürdü. 2009 yılında bu deneyimlerimi keçe ile birleştirdim. 2011 yılında “SHEEPINKS” adında bir marka oluşturduk. SHEEPINKS; size tamamen doğal malzeme olan yünü kullanarak eğlenceli ,modern ve eşsiz ürünler sunmaktadır. Ürünlerimizin hepsi çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ürünlerin üzerindeki çalışmalar boyama değil, renkli yünler kullanılarak geleneksel yöntemle yapılmıştır. Yünlerimiz %100 Merinos yünüdür ve son derece yumuşaktır. Kesinlikle "dalama" yapmaz :) “Siz hayal edin biz yapalım” sloganıyla da herkese keçeyi sevdirmeyi, tanıtmayı ve tekrar gündelik yaşamda kullanılmasını hedeflemektedir.

10 YORUMLAR

  1. teşekkür ederim..:)
    Kullandığım yün yurt dışından geliyor ve %100 Merinos yünüdür .Bu sebepten son derece yumuşaktır ve kesinlikle “dalama” yapmaz :)