Çarşamba, Ekim 26, 2016

matisse’li tepsi

29

en sevdiğim ressamlardan biri olan henri matisse‘nin çalışmalarından iki parçayı tepsilere çizip tahta boyası ile boyadım. yat verniğini de atınca sapasağlam oldular.

29 YORUMLAR

 1. Hah şöyle ya…tam monitörden odama dolan yoğun naftalin kokusundan* faranjit olacaktım ki editör imdada yetişti..ya ben bi ara editörlüğe aday da olmuştum..inanamıyom kendime..*=bkz sefa nın dantelleri….

 2. teşekkürler, ben dallı güllü tepsi yapmayı galiba bilmiyorum, bunlardan önce de şunu yaptığımı düşünürseniz :) bir de snoopy’li tepsi yapmıştım ama fotoğrafını çekmeden hediye ettim.

 3. örümcek adam, çok güzel olmuş. kesinlikle yeğenim görse, şansım yok bana yaptırır. shane, şahenesiniz ne diyeyim. bana arkadaşlarım hediye yapmıştı bu tepsilerden hepside dallı, güllüydü. neden bunlardan yapmamışlar ki:(

 4. vallahi tepsiler olmuş dallı güllüde olmamış oda çok ii olmuş..olmuşta gel görki naftalin kokusu…bkn. sefa işleri iş acacak ben onu söylerim onu bilirim birilerinin başına…!

 5. çıkacak fırtına ihtimalinden korkarak yazdığımm ii satır yorum olmamış birdaha yazıyorum editörüm böyle olmuyo ama sizde ne cevherler var biz anca görüyoruz esefle kınıyorum sizi gerçek samimi yazıyorum bu kadar profesyonelsinizde niye kusur kalıyoruz yalnız bu üstadın eserler nası tepsilere bu kadar ii geçmiş onu şey ettim repridiksiyonlarından mı ( ay buda böylemi yazılıyo cahilliğim ortaya çıkacak)

 6. hepinize çok teşekkür ederim, şımartıyorsunuz :) örümcek adam’ı bir dergiden, bunları da internetten bulup çıktısını aldığım resimlerden bakarak tepsinin üzerine kurşun kalemle çizdim, sonra da dikkatlice boyadım. zaten resim yapmayı da severim, o nedenle fazla zor olmadı. yaldızlı sarıyla da yukarıdan gördüğünüz şekilde üst kenar kısımlarına ve tutma yerlerinin çevresine kontur çektim.

 7. iyi etmişsin…!örümcek adam, tam sefa ya göre…ama vallahi ben bu işleri beceremem,dantel gibi değil bunlar…sefa ya biri yapsın ne olur:)

 8. sevgili sefa, ben size nasıl olsa kırmızı sehpamın desen şablonunu göndereceğim (aslında çizdim dün ama scanner’da sorun var, hallolsun yollayacağım hemen), örümcek adam’ı da çizerim, (gerçi vardır aynı poz internette de) siz de kopya kağıdı ile tepsiye geçirip boyarsınız. tepsi boyutları standarttır ya da yakındır birbirine sanırım. olur mu?

 9. KÖRÜK KONDOR NE OLACAK Bİ BALTAYA SAP OLAMADIN KÖRÜK OLDUN ….III OLA OLA SONUNDA MİLLET ÜSTADTAN TEPSİ YAPSIN SEN OTUR…KENDİMİ DÖVEM SMİLEY

 10. döv, döv….1yoksa ben gelip dövecem seni….!hani derler ya:eşşeğe gücü yetmeyen,palanına şeğirtirmiş….(malatya da böyle derler)zeki kondor anladın değil mi?kimi kasdettiğimi?

 11. iyi ki yapmışız bu siteyi, eğlencesi yeter :) çok yaşayın e mi, öyle şeyler de demeyin kendinize ayrıca, herkesin hem marifetine hem muhabbetine ayrı ayrı hayran kalıyorum burada.

 12. tamam o zaman ben iki şablonu da gönderirim en kısa zamanda…

  hoşlanmıyorum bu durumdan ama realite bunu gerektiriyor…”boşuna göndermeyin şablon filan” yapmıcak nasıl olsa..

 13. vallahi smileycim hafifte su an havayi bilmiyorum. zira benim burda hava parcali bulutlu:) hafife girecek havayi bulamadim henüz. takil valla hafif güzel. ben de severdim

 14. beğenilerinize çok teşekkürler efendim, ben de severek yaptım, severek kullanıyorum tepsilerimi. bu kadar tezahürat aldılar ya, ilk boş zamanımda yenilerini yapasım geldi.

 15. Ellerinize sağlık.Resim yapmak,gerçekten insanın içinde bir süre sonra tutkuya dönüşüyor.Ben de çok seviyorum.Tepsiler oldukça farklı çalışmalar olmuş,çok hoş.

 16. ben yapamam zaten söyledim baştan…ben de yalan yok…kardeşime yaptıracağım dedim ya…hem belki de ben yaparım….senin gibimiyim ben,çok şükür çok becerikliyim,bunu da beceririm hıh…bi de vaktim olsa..sen yalancısın saat12..