Cuma, Ekim 21, 2016
Mutfak yenileme

Mutfak yenileme

11

Mutfak yenileme
Sonunda ben de mutfağımı yeniledim :) Dolapları, duvarları, ne bulduysam boyadım diyebilirim. Çok uygun fiyata yepyeni, çok sevdiğim bir mutfağım oldu. Ayrıntılar için blogumuza beklerim :)

11 YORUMLAR

  1. inanılmaz bir değişim, ve sonuç harika ötesi, inanın o kadar beğendim ki ifade etmekte zorlandım, elinize sağlık, mutlu zamanlarınız olsun mutfağınızda :)

  2. Çook güzel olmuş. Sanki ikisi aynı mutfak değilmiş gibi, emeğinize sağlık :) benimde mutfak dolaplarım bir hayli eski, böyle bir çalışma yapmak istiyorum ben de ama daha önce usta çağırmıştım ve boyanmayacağını, boyansa bile zaman içinde boyanın kalkacağını söylemişti. Sizden bu konuda fikir alabilir miyim? Bir de temizliğini nasıl yapıyorsunuz ? Şimdiden teşekkür ederim :)

  3. çok teşekkür ederim aegean :) ben de önce bir ustaya sordum, senin ustanın söylediklerinin aynılarını söyledi benim usta da ” sakın boyama dedi. ben önce dolapların açıkta duran raf kısımlarını boyadım. o şekilde yaklaşık 1 sene sadece rafları boyalı olarak kullandım dolapları. raflı bölmeye yıkadığım ıslak bardakları doğrudan koyduğum zamanlar oldu. ama buna rağmen 1 sene içinde hiçbir kabarma, soyulma v.s. olmadı. temizlikte de o kısımlarda bir sıkıntı yaşamadım. bence tellemek gibi sert müdahaleler yapılmazsa bir sorun çıkmaz. kaldı ki boyama değil yeni dolap bile olsa fazla sert temizlik yaparsanız soyulabilir, çizilebilir

  4. Çok teşekkür ediyorum ama yine size bir şey soracağım. Ben de gözümü karartıp mobilyalarımı boyamaya karar verdim, birazdan boya almaya gideceğim ama siz nasıl bi fırçayla boyadınız ?

  5. çok çok teşekkür ederim hepinize . aegean geç kalmış olabilirim cevap için ama ben rulo parmak fırça kullandım. Sünger olanlardan değil ama lifli bişey. tam anlatamadım sanırım :( boya aldığınız yere sorarsanız onlar doğru yönlendirecektir.