Pudra renk özel dikim bebek mevlüd elbisesi

-

balar arkadaşlar :)
Pudra renk özel dikim bebek mevlüd elbisesi modeli.
Havalar ısınıyor, sezon açılıyor. Kızlarımıza özel cicili bicili prenses elbiselerimizi ve saç bandını paylaşmak istedim sizlerle. İsteğe göre dikimini yaptığımız bu tatlı modelimizi, prenseslerimizin mevlütlerde, düğünlerde, kınalarda giymesi için tasarlayıp dikimini yaptık. Elbisenin rengine uygun tasarladığımız şekerlik ve kolonya takımımızla mevlütlerde şıklığı yakalamaya çalıştık. Anne kız takımı oluşturmak adına elbisenin anne için de uyarlanması mümkündür.

Setimizin içeriğinde:

*Özel dikim elbise
*Saç bandı
*Kolonya ve şekerlik seti

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz. Herkese kolay gelsin :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın