Ekru dantelli anne ve bebek mevlüt seti

-

balar arkadaşlar :)
Ekru dantelli anne ve bebek mevlüt seti. Bugün yaptığım paylaşımda minik prenseslerimiz için tasarladığımız bir elbise setini sizlere sunmak istedim.
Tasarlarken gerçekten çok emek verdik bu set için. Anne ve kız uyumunu yakalamak adına anne için de mevlütte kullanması adına prensesinin elbisesine uygun bir baş örtüsü hazırladık. Prensesin elbisesini hazırlarken dantel kullanarak daha zarif bir görünüm kazanmasını sağladık ve tabii ki süsümüzden ödün vermemek adına elbisenin bel kısmına dantel üzerine taşlı ışıl ışıl bir fiyonk kondurduk. Elbisenin uçlarına fiyonkta kullandığımız taşlarla uyumlu minik taşlarla biraz daha gösteriş kattık. Elbisemizle bir örnek hazırladığımız prenses için saç bandı ve ayakkabısı ile takımımızı tamamladık. Elbisenin daha rahat kullanımı ve bebeğimizin hassas cildini düşünerek bebek badisi ve çorabıyla setimizi zenginleştirdik.

Ekru dantelli anne ve bebek mevlüt seti içeriğinde:

  • Bebek için elbise, saç bandı, çorap, badi ve ayakkabı
  • Anne için prensesiyle uyumlu baş örtüsü

bulunmaktadır.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz. Herkese kolay gelsin.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın