Üstü payetli, tütü etekli kız çocuk elbisesi

-

Üstü payetli, tütü etekli kız çocuk elbisesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün minik meleklerimiz için hazırladığımız özel gün elbisesini sizlerle paylaşmak, prenseslerimizi bulunduğu ortamın göz bebeği yapacak bir elbiseyi sizlerin beğenisine sunmak istedim. Bu elbisemizin üst kısmı payetlerle işlenmiş olup, alt kısmı kabarık tülden oluşmaktadır. Tütü etek modelleri zaten her kız çocuğunuz beğendiği ve sahip olmak isteği modeller. Tülden eteği çocukların bu elbiseyi sevmeleri içn bir başka sebep. Bel kısmındaki çiçek detayı ile daha gösterişli bir hal kazanmıştır. Sırt kısmındaki V şeklindeki açıklık ve fiyonk detayı ile her açıdan şıklığı gözler önüne serdiğini düşünüyorum.
Özellikle doğum günü partileri, düğünler, kınalar ve çeşitli organizasyonlarda kullanılması amacıyla tasarladığımız bu üstü payetli, tütü etekli kız çocuk elbisesi umarım annelerimize bir fikir ve alternatif olmuştur.
Herkese kolay gelsin :)

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın