Çarşamba, Ekim 26, 2016
Tahta efektli cep telefonu kapağı

Tahta efektli cep telefonu kapağı

4

cep telefonu kapağı
Cep telefonları artık sadece telefon işlevi görmekten çok daha fazlasını yapabilme özellikleri ile hayatımızın tam ortasında yer edindiler, ihtiyacını doğru belirleyip buna uygun telefonu seçebilen için müthiş faydalı ve kullanışlı elbette.
Günümüzde artık okullarda bile neredeyse kullanılmayan ‘kara tahtaya tebeşir ile yazı yazma’ biçimi bu telefon kapağı ile geri dönüyor. Hem de öyle kara değil, şahane bir mor.
Üzerine tebeşir ile dilediğinizi yazın, çizin…silin, yine yazın, yine silin. İleri teknoloji telefonlarda böyle nostaljik ama bir o kadar da işlevsel bir kapak fena olmaz hani :)
Yani ben yaptım, oldu! Umarım seversiniz, yorumları okumak için sabırsızlanıyorum!

cep telefonu kapağı

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

4 YORUMLAR

  1. hoş bir tasarım olmuş tebrikler :) canı istediğinde istediği objeyi çizebilir insan üzerine ve yazabilir de tabi..