Salı, Ekim 25, 2016
Taşlar sahilden, dallar ormandan, bu da benden…

Taşlar sahilden, dallar ormandan, bu da benden…

31

Küçük dokunuşlarla neşelenen, kendi halinde öylece dururlarken bu hale gelen minik taşlar ve kuru dalların öyküsü bloğumda.

31 YORUMLAR

  1. valla arkadaşım helal olsun sana ne güzel durmuş ben link zannettim sen yapmışsın süper olmuş anlatımında mükemmel ellerine sağlık ..bende yapıcam hemen sıfır maliyet süper görsellik..

  2. Evet ama bazen link bu deyip bakılamayabiliyor. Oysa hepsi el emeği ve güzel olan güzeldir. Galiba daha az güzel fotoğraflar çekmeliyim :)Yaptıklarım kadar fotoğrafların da estetik durmasına çok özen gösteriyorum. Umarım takdir edilir.

  3. Çok şekersin merytolg :)Ben de sana naçizane bir öneride bulunmak isterim, fotoğraflarını gündüz iyi ışıkta ve flaşsız çekmeye çalış.Sevgiler.

  4. Aslında evde başka boya varsa onunla da olur. Mesela duvar boyası, kumaş boyası, sprey boya… Belki de sulu boya bile olur denemek lazım.

  5. Sizinki de çok hoş olmuş. Hollanda söğüdü olması da benim için çok manidar oldu çünkü ben orada doğdum :))Kırılgan olması kötü olmuş iyi muhafaza etmek gerekir. Hala duruyor mu?Dalların şekli muhteşem ama…

  6. Taş ve dallardan yapılabilecek en güzel aksesuar olsa gerek, ama hollanda söğütünün şekli gerçekten de güzelmiş.

  7. çok güzel olmuş. yaptıkların kadar fotoğraflarında yaptığın görsel oyunlar link zannedilmesine sebep oluyor sanırım.ellerine sağlık.

  8. Arkadaşlar bizim onlardan neyimiz eksik biz de çekebiliriz güzel fotoğraflar. Sadece özen göstermek gerekiyor. Kimseyi kırmamak adına, burada söyleyemeyeceğim gerçekten iyi işler ama kötü fotoğraflar var. Kimse alınmasın lütfen.