Cuma, Ekim 21, 2016
tepsi ama resimleri sizden

tepsi ama resimleri sizden

9
resimli tepsi
resimli tepsi

Bu fikir oldukça basit. Orjinal olması; hatıra kalsın diye saklamaya çalıştığımız bunun gibi şeyleri gizli yerlerinden çıkarıp, kullanılır hale getirebilme şansını bize sunmasından kaynaklanıyor. Sitede transfer (dekupaj) yöntemiyle evin yumurcağının yaptığı resimler uygulanmış. Transfer için kullanılan sıvıyı hobi sitelerinde , yapım tekniğiyle bulmak mümkün.

9 YORUMLAR

  1. anladığım kadarıyla peçete yapıştırma tekniği ile benzerlik taşıyan bi çalışma..acaba kullanılan yapıştırma malzemesi zamanla deforme oluyor mu? veya yıkanabilir mi bu teknikle yapılan işler?hadi yıkamayalım da silinebilir mi?üzerine çay dökülünce nası bi durumla karşı karşıya kalacaz acaba?suluboyadan şahane çalışmalarım varda o bakımdan sordum..çocuğun yaptığı şeyleri koymam ben oraya..benimkiler daha güzel..ben bunların yaşındayken neler yaprdım be..şimdiki çocukalr kabiliyetsiz biraz galiba.bu arada kafama takıldı kondor kardeş dekupaj transfer mi demekmiş..ben dekupajı kesme aleti olarak biliyordum..selamlar ii günler.

  2. bu tepsiler cok guzel ama neden hep bunların ustune burda da oldugu gibi börtü böcek kus balık ve cicekden baska bişey yapılmaz onu anlamıyom ben bunu yapacam ve bir ilke imza atacagım bmw x5 yapıştıracam ustune yada bi harley kahve fincanları arasında nasılda parlayacak o nikelajlar bak gorun siz bu arada sefa kardese halen üzülmeye devam ediyorum

  3. yorum yaptık zaten ben bu sefer bir şey soracamErkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz? ve okusaydınız ne değişirdi?

  4. bu tepsi de bence gayet orijinal, çiçek böcekten farklı bir çalışma. ayrıca bir de benim tepsim vardı, onu da yeri gelmişken hatırlatayım :)

  5. işte hep diyorum ..shane bu işlerin piri olmuş..ne soruya ne de extra yoruma gerke bırakmamış..örümcekten tepsii yapmış ama ben böcek sevmem..bu örümceklerin ağları fialan kazara yüzüme yapışırsa şööle bi tüylerim diken diken olur ..iğrem iğrem iğrenirim ..evet. ne öğrendik? tepsi yap üstünün vernikle..budur..

  6. empati yetenegi guclu bir arkadasımız var aramaızda demek ki saatoniki okadar güclü empati yapma yetenegi ayna gibi okumakda yani yeni bir arkadas daha var yada bana yeni oda sanki biraz arızaya baglamıs gibi geldi ve ben halen sefa için üzülmek değim bu arada üzüldüğüm insan sayısı bu gun itibari ile coğaldı bişey yapmak lazım ne yapağım elimde degil üzülüyorum

  7. …saatoniki yat cilası bu tür çalışmları sıcaktan, sudan korumak için sürülebiliyor. Taktir edersinizki yatları koruyo….bu arada dekopaj o sizin dediğiniz bu transfer tekniği dekupaj olarakta biliniyor……bende yalnış yazmadıysam……tgt hazır yazmışken sizede yazyım dedim siz yapında isterseniz kendi fotonuzu koyun…oda olur arabada olur …mesele; yapmaktan zevk almak…

  8. kondor hanım sizden aldığım bu feyzle zaten calışmalara başladım size bunun için çok tesekkür ederim