Abla ve kardeş mevlit seti

-


Abla ve kardeş mevlit seti çalışmamı paylaşmak istedim bugün sizlerle. Bu setimiz genel olarak 40 mevlidinde annelerimizin tercih ettiği bir modelimizdir.
5 parçadan oluşan elbise setimizin içeriğinde uzun kollu çıtçıtlı badi, çorap, saç bandı, ayakkabı ve kısa kollu elbisemiz bulunmakta. Tercihe göre elbisenin içine uzun kollu badi giydirilebilir veya kısa kollu elbise tek olarak kullanılabilir. Bel çevresi kristal taş ile çevrilidir ve broş şeklinde çiçek süsleme hazırladığımız süsleme ile elbisemizin hazırlığını tamamladık. Bir bütün olması açısından saç bandına da çiçek süslemelerimizi yerleştirip monte ettik. Böylece elbise setimiz hazırlanmış oldu.

Abla tişörtü için kardeşinin elbisesine uygun renklerde çiçekler seçtik ve büzgülü olarak diktiğimiz dantellerimizin üzerine çiçeklerimizi monte ettik. Sonrasında harflerimizi kristal taş tabakasından tek tek elde kestik ve tişört üzerine düzgün bir şekilde monte ettik. Abla tacı için taban için kullanacağımız keçeyi bulut şeklinde kestik, keçenin altına dantelimizi ve üst çevresine inci süslemelerimizi monte ettik. Yine keçeden kestiğimiz harflerimizi taban üzerine özenle yerleştirdikten sonra monte ettik, önceden hazırladığımız fiyonk ve tabakadan kestiğimiz prenses tacını da köşeye monte ettikten sonra abla tacımızın yapımını da tamamlamış olduk.

Abla ve kardeş setimizin yapım aşaması oldukça zaman aldı fakat ortaya güzel bir çalışma çıktığını düşünüyorum, umarım fikir arayışında olan ebeveynler için bir seçenek sunabilmişizdir. Abla kardeş takımları gibi anne bebek, baba oğul baba kız gibi daha pek çok kombinasyon hazırlanabilir. İstenilen tema ve süslemelerde hazırlanmış takımları ailece beraber kullanmak hem eğlenceli hem de anlamlı bir şey.

Herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
oykulutasarimlar

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar

Katlı çocuk elbisesi dikimi

| | 0 Yorum

Kızlara çok yakışan fırfırlı elbiseleri dikmek çok da zor değil, burada resimli olarak anlatılmış, bir takip edin. Belki siz de dikersiniz cesaret alıp. burada anlatmışlar....

Tülbentten tiril tiril elbise diktim

| | 24 Yorum

Kendime yaptığım tülbent plaj elbisesinden sonra, içi çok göründüğü için dörtlü modelini denedim. Dört tane tülbenti kullanınca astar olarak da yine tülbent kullanmış oldum ve uyumlu oldu; içinden çiçeklerin görünmesi...