Çiçek süslemeli somon renk dantel elbise seti

-


Çiçek süslemeli somon renk dantel elbise seti. Somon renk elbiselerin sade kullanımı da oldukça zarifken, biz biraz daha renk katmak adına bel kısmına çiçek süslemeli broş hazırladık. Elbiseye kemer havası katan çiçekli broşun çiçeklerinden bir de saç bandı hazırladık. Çok hoş bir bütünlük oluşturdu. Kız çocuklar doğum günü gibi kendileri için özel günlerde giyinebilecekleri gibi aynı zamanda bir büyüğün kına, söz, nişan ya da nikah gibi özel gün organizasyonunda da rahatlıkla giyebilirler. Somon renk dantel elbisenin yakasını minik incilerle geçerek sade bir şıklık kattık. Altına da uyumlu renk bir ayakkabı ya da babet ile kusursuz duracaktır.

Çiçek süslemeli somon renk dantel elbise setinin 1-4 yaş arası bedenleri bulunmaktadır.
Umarım bir fikir verebilmişimdir arayışta olanlara.
Herkese kolay gelsin.
Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın