Somon renk bebek mevlüd elbisesi ve taç

-


Somon renk bebek mevlüd elbisesi ve taç takımı. Bugün sizlerle minik prenseslere yönelik bir paylaşım yapmak istedim. Kızlarının güzelliğine güzellik katmak isteyen anne ve babaların oldukça beğeneceği bir elbise modeli olduğunu düşünüyorum.
Bebeklerin hassas ciltlerini gözeterek %100 pamuk ipliğinden üretilen kumaşlarla dikilen elbisede, taşlı fransız dantel de kullanıldı. %100 pamuk ipliğinden üretilen kumaşlar kullanmaya dikkat edin, çünkü özellikle yaz aylarında sıcaklarla beraber bebeklerin ciltleri daha çabuk tepki veriyorlar.

Elbisemizin ön tarafında çiçek süsleme ve arka tarafında da fiyonk süslemesi bulunmaktadır. Elbise süslemesinde kullandığımız çiçeğin aynısı ile bir de taç hazırladık, takım olsun diye.

Prenses elbiseleri kız çocuklarının da giyinmeye heves ettikleri ve gerçekten onları bir prensese dönüştüren modeller. Bebek mevlüdlerinde, diş buğrayı etkinliklerinde, doğum günlerinde giyilebileceği gibi tabii ki düğün, nişan ve söz gibi özel günlerde de kullanılabilir.

Fotoğraf çekimleri için de kullanılabilecek bir model aynı zamanda. Bebeğinizin o en minik halini böyle tatlı bir elbise ile fotoğraflayıp evladiyelik bir anı olarak saklayabilirsiniz. Anne bebek kombinleri yapmaktan hoşlanan ebeveynler içinde fikir oluşturabilir bu model. Benzer bir elbise tasarımı ve taç da anne için dikilerek bebeği ile tatlı bir takım oluşturmak mümkün.

Umarım bebek mevlüd elbisesi ya da diğer özel günler için elbise arayışında olanlar için alternatif bir fikir oluşturabilmişimdir.

Herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar

Katlı çocuk elbisesi dikimi

| | 0 Yorum

Kızlara çok yakışan fırfırlı elbiseleri dikmek çok da zor değil, burada resimli olarak anlatılmış, bir takip edin. Belki siz de dikersiniz cesaret alıp. burada anlatmışlar....

Tülbentten tiril tiril elbise diktim

| | 24 Yorum

Kendime yaptığım tülbent plaj elbisesinden sonra, içi çok göründüğü için dörtlü modelini denedim. Dört tane tülbenti kullanınca astar olarak da yine tülbent kullanmış oldum ve uyumlu oldu; içinden çiçeklerin görünmesi...