didem yaptı
Dekupaj çalışması
didem yaptı
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Dekupaj sever misiniz? Ahşap boyama ve süsleme tekniklerinin en sevilen, sonucu en göz dolduran, en sık yapılanlarından biri dekupaj, diğer adıyla transfer. Sıklıkla peçete kullanılarak yapılan peçete dekupaj uygulamasının yanı...
Kolay transfer tekniğini denemek, denerken de sizinle paylaşmak istedim. Neyse ki artık böyle güzel transfer desenleri çıktı da 5 dakikada nefis objeler yapabiliyoruz. Dekoratif ahşap boyama ve süsleme tekniklerinin en...
Eskiden 1 milyoncu olurdu şimdi 3,5 milyoncu var, ama bakraç 5 lira Yazlıkta bahçede güzel aksesuar olur diye aldım. Sade hali pek hoşuma gitmedi peçete dekupaj ile süsledim. O zaman...
Hatırlar mısınız TRT 1’de bir ptogram vardı hani Cem Yılmaz da anlatır menopozlu teyze İlk kez ahşap boyamaya başlayacaksanız küçük kutudan başlayın, haydi hep beraber yapalım gerekli malzemeler Boyanacak kutu...
Cam şişe üzerine dekupaj nasıl yapılır onu gösterip sonra da dekoratif bir obje haline getirdiğim son halini paylaşıyorum sizinle. Dekupaj (peçete transfer) ile en sade ve basit cam eşyaları, süt...
Hangi alanda uğraşırsak uğraşalım bu platformun sakinleri rahat durmaz efendim, her türlü hobisel işlere el atar çekinmez, geri durmaz. Ben de o sakinlerden (!) biri olarak ahşap boyama işine de...
Sıradan bir kavanozu dekoratif boyama ve dekupaj ile özelleştirebilir, farklı bir süs objesi haline sokabilirsiniz. Peki cam kavanoza dekupaj nasıl yapılır? Kendi çalışmamı aşamaları ile anlatayım: Öncelikle kavanozumu Rich enamel...
Merhabalar. Senelerdir 10marifet üyesiyim ilk kez bir yazı girme girişiminde bulunuyorum. Belki de bunda hafta sonu fuarda tanıştığım 10 marifet yetkilisi tatlı hanımların etkisi büyüktür kim bilir? Bugün size yaklaşık...
Kızım odasına desenli priz elde etmek için dekupaj çalışması yaptım. Hem bir kendin yap projesi örneği olsun, hem de dekupaj nasıl yapılır örnek bir çalışma paylaşmış olayım istedim. Desenli prizler...
Malzemeler: *Ahşap tespi *Ahşap boya *Dekupaj çıktısı *Vernik *Tutkal Yapımı: Tepsimizi 6-7 kat, aralarda kurumasını bekleyerek, boyuyoruz Dekupaj için kullanacağım desen Word’ten aldığım Elif’in mutfağı yazısının harflerini de kesiyorum Önce...
Merhabalar herkese. Cici bici işlere devam, kutuları değerlendirelim, atmayalım, boyayalım, dekupaj yapalım. Sonra istediğimiz yerde kullanalım. İster çalışma odamızda kalemlik, ister makyaj fırçalarımızı koyalım ya da altından delikler açıp içine...
Merhaba. Elimde bulunan metal kutu ile dekupaj uygulaması yapıp süsledim, şimdi bunu nasıl yaptığımı anlatmaya çalışacağım. Malzemeler: -Metal kutu -Akrilik boya iki renk -Dekupaj için çıktı -Tutkal -Ponpon fırça Öncelikle...
Herkese selamlar. Yine bir dekupaj çalışması. Sanırım herkesi dekupajdan bıktıracağım, her yere uygulanabilir olması çok sık yapmama sebep oluyor Şimdi gelelim bu sefer nereye uyguladığıma… Evdeki ahşap askılar da dekupaj...
Herkese selamlar. Doğal taşlarla yapılmış her şeye bayılıyorum. Doğal taş bardak altlığı ve harika bir peçete bulunca hemen işe koyuldum. Yapımı çok çok kolay, tek ihtiyacımız olan peçete tutkalı. Doğal...
Herkese selamlar. Kursta ilk gördüğümde çok şaşırdım, sargı bezinin burada ne işi var diye düşündüm:) Meğer neler yapılabiliyormuş neler… Şimdi gelelim benim nasıl yaptığıma. Gerekli malzemeler: dekupaj tutkalı, sargı bezi,...
çok beğendim, harika bir çalışma olmuş.kutluyorum yapanları.
çok güzel. ben bu dekupaj çalışmasını mutlaka deneyeceğim.
durun; daha neler var didem de, çok enteresan çalışmaları var. birlikte yaptıklarımızda var. yavaş yavaş göndereceğim.
Çok emek isteyen bir çalışma, ayakkabı dolabı yapmak. Biz daha sehpaya cesaret edemedik, boyaması değil de zımpara işi çok yoruyor.Ellerinize sağlık.
Valla yaşı daha beş bile diil anladığım kadaı ama nasıl da yapmış böyle bir çalışmayı hayret ki hayret yani…bu çocuk dahi olmalı…açık kalan ağzımı kapatsam çok iyi olacak…”cream de la cream” demek istiyorum…
yav, delietme insanı, çocuk didem in!öf şiştim yaaaaaaaaaaaaaaa…………….
ya sefa97 ya ne geliyon saatonikinin gazına şiştiğine değermi kesin kıskandı dolabı adım (ay pardon nick’im gibi diyecektim heheh) eminim kıskandı çalışmayı o yüzden konuyu değiştiriyohayır çalışmada kıskanılmayacak gibi değil.di
budak adam
.yalnız ben bu konuyu çok kolayına bağlamışımdır zamanında şöyleki: ağaç budaklarından tenişik mobilya çalışmalarım olmuştur sırası gelmişken paylayaşım barim…
delilik ile dahlik arasında ince bir çizgi olduğu söylenir..kondorun bu çalışma da rezalet ile harika arasında bir yerde duruyor..ama rezalete daha yakın gibi…ama harika da olabilir..muallakta kaldım şimdi…
e tamam anladık çocuk Ddem in..Peki Didem kim??
vay ağbi ya bana ve ince bir görüşte duran eserime rezalette yer bulan arkadaşımın eserlerine bir bakalmı …vay anam vay bu açık bi savaş bunu oylamaya sunmak istiyorum marifet sitesi sakinleri saat12’nin yukardaki llinkte açmış olduğum saatine karşın ..budaktan dönem adamımı koyuyorum …ve önemle rica ediyorum ki (seçim propagandası gibi oldu be helecanlandım ) gözden kaçırmayalım en basit çalışmama karşın saat12 nadide (!) çalışmalarından (!) birini sunuyorum ee eldede pek bişey yok naparsınız ama o başlattı ben ne yapayım.
ya kondorcum sen ve saat12 söz konusu olunca….ben seçim nasıl yapayım..ikiniz de ayrı değerlersiniz…çalışmalara gelince, tabii ki; SEN KONDOR SEN………………..
didem bu dolabı yapan, benim biricik kuzenim.çocukda oğlu doruk.başka sormak istediğiniz..?
müthişsiniz arkadaşlar;kondor un şaheseri ne diyeyim, çok öfkeli ve kızgın bir zamanında yapmış zannedersem…
evet kocamı öldürmeden az önce yaptıydım…hıhı ( korku efekti nası yapacam şimdi ben )
yaaaa……..allah korusun, çok kötü espiri idi, sana yakışmadı kondor…
kondor, çalışmanız çok orjinal.