Duvar süsü yapmadan olmaz:)

-
Konsolun üzerindeki aynayı çıkarıp, bu resmi yaptım
Konsolun üzerindeki aynayı çıkarıp, bu resmi yaptım

Tatili bitirdik, uzun bir ayrılıktan sonra yine döndük marifetli bayanların yanına. Özlemişim sizleri. Artık bütün bir kış burdayım:) Herkes duvar stickeri yapmış, ben yapmasam olmaz dimi:)) Yalnız ben sticker yapmak yerine direk duvarı boyadım, boya işlerini çok sevdiğim için zor gelmedi yapması, sevmeyenlere kesin yapıştırın derim:) Diğer resimler içeride. Yapılış ayrıntıları Krizantemce de

Girişe kocaman bir çiçek
Girişe kocaman bir çiçek
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

23 yorum gelmiş

 1. sserapp

  İkea’nın stickerlarına benzettim. Şahane olmuş. Eline sağlık.Yakında ben de buna benzer bir proje yayınlayacağım.

 2. kriizantem

  En güzel koridora yakışıyor zaten,. Tam dış kapının krşısına yaptım o büyük çiçeği, postacı, sucu falan gelince zaman direk duvara bakıyor:))

 3. Racine

  abovv ben bunları görmemişim ,,eline sağlık, ne meşakkatli iştir bilirim bizzat çizmek,iyi iş çıkarmışssın krizantem

 4. Figen abla

  abooovvvv çok şıkkk…sizlerden görünce çok özeniyorum ama ben kiracıyım ve mendebur ev sahibim duvarlara çivi bile çaktırmıyor :(((((

 5. sserapp

  Bana yazdığın yorumu yeni gördüm canım. Ne kadar marifetliysem işte, Marifetli Peri benim…Eşim buldu bu ismi, kimse yanlış anlamasım lütfen:)))

 6. kriizantem

  Yamalım bugun bana çalışıyorsun sen, beğeni dolu sözlerin için teşekkürler arkadaşım:) İyi oluyor eski yazılarımı görmek, KAÇIRDIĞIM YORUMLAR VARSA ONLARIDA GÖRMÜŞ OLUYORUM. FİGEN ABLAM TEŞEKKÜRLER. SERAP SENİN YORUMUDA YENİ GÖRDÜM KUSURA BAKMA MARİFETLİ PERİ, NE KADAR MARİFETLİ OLDUĞUN ORTADA.

 7. embir

  aaaa ben bunu nasıl kaçırmışım müthiş güzel olmuş, elektrik düğmesinin etrafı şahane olmuş krizantemcim, emeğine sağlık.

Bir Cevap Yazın