Cuma, Nisan 28, 2017
Duvar süsü yapmadan olmaz:)

Duvar süsü yapmadan olmaz:)

23
Konsolun üzerindeki aynayı çıkarıp, bu resmi yaptım
Konsolun üzerindeki aynayı çıkarıp, bu resmi yaptım

Tatili bitirdik, uzun bir ayrılıktan sonra yine döndük marifetli bayanların yanına. Özlemişim sizleri. Artık bütün bir kış burdayım:) Herkes duvar stickeri yapmış, ben yapmasam olmaz dimi:)) Yalnız ben sticker yapmak yerine direk duvarı boyadım, boya işlerini çok sevdiğim için zor gelmedi yapması, sevmeyenlere kesin yapıştırın derim:) Diğer resimler içeride. Yapılış ayrıntıları Krizantemce de

Girişe kocaman bir çiçek
Girişe kocaman bir çiçek

23 YORUMLAR

  1. En güzel koridora yakışıyor zaten,. Tam dış kapının krşısına yaptım o büyük çiçeği, postacı, sucu falan gelince zaman direk duvara bakıyor:))

  2. abovv ben bunları görmemişim ,,eline sağlık, ne meşakkatli iştir bilirim bizzat çizmek,iyi iş çıkarmışssın krizantem

  3. abooovvvv çok şıkkk…sizlerden görünce çok özeniyorum ama ben kiracıyım ve mendebur ev sahibim duvarlara çivi bile çaktırmıyor :(((((

  4. Bana yazdığın yorumu yeni gördüm canım. Ne kadar marifetliysem işte, Marifetli Peri benim…Eşim buldu bu ismi, kimse yanlış anlamasım lütfen:)))

  5. Yamalım bugun bana çalışıyorsun sen, beğeni dolu sözlerin için teşekkürler arkadaşım:) İyi oluyor eski yazılarımı görmek, KAÇIRDIĞIM YORUMLAR VARSA ONLARIDA GÖRMÜŞ OLUYORUM. FİGEN ABLAM TEŞEKKÜRLER. SERAP SENİN YORUMUDA YENİ GÖRDÜM KUSURA BAKMA MARİFETLİ PERİ, NE KADAR MARİFETLİ OLDUĞUN ORTADA.

  6. aaaa ben bunu nasıl kaçırmışım müthiş güzel olmuş, elektrik düğmesinin etrafı şahane olmuş krizantemcim, emeğine sağlık.