Pudra rengi, çiçekli anne kız elbiseleri

-

somon-renkte-anne-kiz-elbise-modelleri
Bu seferki paylaşımım Öykü’mün doğum günü için hazırladığım anne kız elbiselerimiz.
Kızımın doğum gününü en özel şekilde kutlamak için işe elbiselerden başladım. Fikri, süslemesi, saç aksesuarları tamamen bana aittir.
2. yaş günü temamız rengarenk çiçekler ve tema rengimiz de pudra olduğu için böyle bir takım hazırladım. Saç aksesuarlarımızı çiçeklerden yaptım. Ayakkabılarımızı da aynı tonlarda kombinledim. Çiçek renkleri isteğe göre hazırlanabilir biz daha çok soft renkleri tercih ettik.
Öykü elbisesini çok sevdi ee malum kızlar süslü şeylere bayılıyor, doğum gününden 2 gün önce evde giydi hevesini aldı :) Neyse ki elbisenin başına bir şey gelmeden doğum gününü atlattık ve çok güzel fotolar, anılar biriktirdik.
Daha fazlası için bana buradan ulaşabilirsiniz.

oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın