DAL PARÇASI DEMEYİN!

-
GÖRMEZDEN GELMEYİN...
GÖRMEZDEN GELMEYİN…

EDA NIN, BU DAL DEKOR İÇİN YAPTIĞI YORUM BENİ ÇOK ETKİLEMİŞTİ. BUGÜN NEREDEN AKLIMA GELDİ BİLEMİYORUM. BELKİDE YAKLAŞAN SONBAHAR MI? İNSANIN İSTERSE BASİT 2 DAL PARÇASI İLE NELER YAPABİLECEĞİNİN EN BÜYÜK GÖSTERGESİ, BENCE BU TASARIM. MALZEME UCUZ(SADECE BOYA,VERNİK), GÖRÜNTÜ ÇOK GÜZEL. EDA NIN SUNUMU HARİKA BENCE…BAKIN BURADA

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

20 yorum gelmiş

 1. sudeh

  ilahi, kendime söylüyorum. sağ taraftaki duvardaki dal parçasının üzerindeki fotolara, hep kuş zannederek baktım. öyle gördüm. bu nasıl bir bakıştır, inanmıyorum kendime.bu tasarım için eda, seni kutluyorum.

 2. kondor

  NEDEN YA BANA O KADAR DALIN ÜZERİNDEKİNİ KUŞ ZANNETMEN TUHAF GELMEDİ NİHAYETİNDE DAL ÜSTÜNDE DURAN KUŞ OLDUKÇA SIK KULLANILAN BİR ÖRNEK HANİ ÇİÇEK ÜSÜTNDE ARI YADA KELEBEK GİBİ…DOĞADADA VAR OLDUĞU GİBİ…KLASİK OLMUŞLAR ARTIK BENDE RESİM ÇİZERKEN ÇOK KULLANIRIM ELMADAN ÇIKMIŞ KURT, BULUTLAR ARASINDAN SÜZÜLEN UÇURTMA …AY NE ÇOK VARMIŞ YAHU…EDA ABLA SENDE BENDENSİN DALI BÖCEĞİ DEKOR YAPIYORSUN AMA BEN BOYAMADAN DÜZ SEVİYORUM SONRADA SIKILINCA SOBADA ÇATIR ÇATIR YAKIYORUM GARAJDA YILLARDIR TASALIRMAYI BEKLEYEN Bİ KÖK KÜTÜK VAR Kİ SORMA

 3. sefa97

  ne güzel….beğenmenize sevindim valla…ya saat12 yi gören var mı?ben bu tasarımı en çok o beğenir diye umuyordum amma….nerdeeeeeeeeeeee….!ne olduysa shane nin gönderdiği bileklikten sonra oldu….kayboldu…..

 4. saatoniki

  ne güzel….beğenmenize sevindim valla…ya saat12 yi gören var mı?

  Yahu saatoniki hep derdi açıklansın bu eda-sefa olayı diye..ama bakıyorum iş aleniyete dökülmüş zate..eda nın sefa olduğu nasıl da belli..kendi yapmış gibi beğendiğinize sevindim diyo..e bendeki de laf,tabiki kendi yapmış…ben saatin sekretiriyim efendim..kendileri civarda , ancak bu ara biraz meşgul biraz da hasta biraz da morali bozuk..bilekliği kırılmış,midesi bozulmuş (ülser filan varmış)hasıl-ı velkelam moral diplerde..selam eder kendileri..

 5. sefa97

  sayın sekreter;size zahmet iletin patronunuza,ilk evvela, geçmişler olsun, abartmasına gerek yok…ülser dediğiniz nedir ki? 2, 3 yıl güzel bir pehriz,sonuç turp gibi….kırılan bileklik olsun, yeter ki kalbi kırlmasın..(gerçi, gör kimlerin ahını aldı da,………..)ne eda sı, eda değilim….sadece ben çok beğendim bu tasarımı, beğendiğim bir şeyin başkaları tarafından beğenilmesi hoşuma gitti…o kadar…ya ben seni niye özlüyorum kiiiiiiii………..!bak kendin gelemedin, sekreterinle yetiştin….Allah yardım etsin senin eşine………BU NE YA DIDIDIDIDIDI…………!KESİN SEN EŞİNİN AHINI ALIYORSUNDUR…! PEH!

 6. saatoniki

  ref. no:145 29,08,2007ilgi: kamuoyu sefa97 nickli arkadaşMalatya,Efendim, hakkınızdaki edasefa iddialarını yanıtlasanız sizin için daha iyi olacak sanırım..zaten evet ben edayım demenizi beklemedik efendim..deli kendine deliyim demediği gibi suçlu da ben suçluyum demez olayı inkar eder..Ayrıca konuyu nasıl eşe eziyet noktasına getirdiniz onu hiç anlamadım..saygılar s12 adınasekreter nebile

 7. sefa97

  :)))))))))))))))))))))))))………ya sen, var ya…………..:))))))))))koptum ya…:)öncelikle sıkı bir sekretere sahipsin tebrikler.nebilecim, aramıza hoş geldin:)o sevgili patronuna de ki;sefa nın çok selamı var………öpüyor gözlerinden,eda suner şu an tatildeymiş dersin, deniz kabuğu toplamaya Antalya ya gitmiş(keşke ben de tatile gidebilsem) dersin, tamamı kuzum..yattığı yerden rüya görmesin!eşe getirme olayı ise:bu kanıtlanmıştır..eşler birbirini üzdüğünde,üzenin başına mutlaka bir müsibet gelirmiş. de ve selam et, GÜZEL NEBİLECİĞİM(kesinlikle güzelsindir, çünki s12 nin sekreterisin)

 8. sudeh

  sen değiştir sekreteri s12ciğim. baksana adında bile mehmenet yok, nebile. o NE BİLECEK ki anlayamadım. DEĞİŞTİR DEĞİŞTİR.

 9. anonim-106441

  Dostlar beğenmenize sevindim ancak saatoniki ve sefacım sizi bu şekilde görünce inanın içim acıyor. Aklı başı ermiş akıllı insanlarız biz. Lütfen ota boka takılmayın. Fani dünyada kalp kırmak değil kalp kazanmaktan önemli olan.Sizleri sevgi ile kucaklıyorum.

Bir Cevap Yazın