10marifet Ofisi Güzelleşmeye Devam Ediyor!

-

Kendimizi o kadar şanslı hissediyoruz ki… Pırıl pırıl, birbirinden değerli, birbirinden güzel ve orijinal işlerinizle güzelleşiyor ofisimiz. Renkleniyor, daha özel bir hal alıyor. Şimdi de sevgili ecerce‘nin muhteşem iki hediyesi ile kendimizden geçtik. Ne kadar yetenekli ve zevkli olduğunu zaten biliyorduk, şimdi yakından görme şansına erişmiş olduk. İşte duvarımızı süsleyen nefis pano:

keçe pano

Kuşlara daha yakından bakalım bir de:

keçe pano

Keçe iğneleme ile harikalar yaratan ecerce’nin şu fareciğine zaten bayılmıştık. Kutudan zıplayıvermesin mi? Büyük sürpriz oldu. Telefonlarımıza o bakacakmış artık:

keçe iğneleme

Çok ama çok teşekkür ederiz sevgili ecerce. Sonsuz mutlu olduk. Ve böylece 10marifet ofis sergimizin gerçek olabilmesi için bir adım daha atıldı. O gün geldiğinde, İstanbul’da bulunan marifetli üyelerimizle tanışmayı da ayrıca iple çekiyoruz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.

32 yorum gelmiş

 1. yagmuryurek

  bir gün istanbula yolum düşerse bu çalışmaları toplu görmek ve sizinle tanışmak adına uğrayabilirim:) buna değeceğinden eminim ya da yazın buluşma günü felan yapsanız da bizde gelsek mi hiç bahane aramasak direk ofise gelsek:D

 2. huber

  Bayıldım bayıldım. harika olmuş. ellerine sağlık sevgili ecerce’nin. ben de zevkle  ve ilgiyle takip ediyorum ecerce’yi.İstanbul dışındaki bizler de serginin fotolarlarıyla yetiniriz artık ne yapalım:)))))

 3. shane

  @yagmuryurek; tabii ki, seve seve. hepsi olur. gelebilirsiniz de, buluşma da düzenleyebiliriz, zaten sergiyi de planlıyoruz, hepsi olur :)

  @huber; en güzel haliyle fotoğrafa, videoya aktarmaya çalışacağım gerçek olduğunda :)

 4. ecerce

  shane, çok teşekkür ederim:) ne kadar güzel şeyler yazmışsınız… 10 marifetin yeri benim için ayrıdır çoğu kişi için olduğu gibi… seve seve mutlulukla gönderdim çalışmalarımı, size de bizi yüreklendirip her çalışmaya değer verdiğiniz için çok teşekkür ederim:) serginizi ben de merakla bekliyorum… sevgiler..

 5. ecerce

  senayatılgan, kendindik, yagmuryurek, huber…

  çok teşekkür ederim güzel sözlerinize ve yorumlarınızla desteklediğiniz için:) 

 6. ssserpil

  ayyyy cok harıka calısmalar hepsıde ellerıne saglık yapanların..ya bende bıseyler göndermek ısterım ofısımıze(cunku butun uyelerın bızım ofısımız orası:))ama ne yapsam ne yollasam bılemedım..yagmuryurgın fıkrı cok guzel yazın oyle bır bulusma gunu yapsanız bızde gelsek ne guzel olurdu…

 7. shane

  @ecerce; ne güzel. çok sevindik. çok mutluyuz aşık kuşlarımız ve sevimli fareciğimizle :)

  @ssserpil; teşekkür ederiz, mesajlaşırız konu hakkında. herkes gönderse keşke, biz hepsine yer veririz de, ofise sığmaz taşarız :) buluşma konusunu tabii daha etraflıca konuşalım tabii çok katılmak isteyen olursa. seviniriz.

 8. ssserpil

  emınım cok katılmak ısteyen olacaktır..sızınle tanısmak 10marıfet ofısını görebılmek cok keyıflı olurdu..

 9. DenizasToysJoys

  Gene harika hediyeler geldi size! Bu hızla en yakın zamanda ofisiniz bir müzeye dönüşür 8))) 
  Tebrikler! Hem farecik hem duvar panosu çoook güzel! 

 10. ezgizem

  harika olmuşlar. ben bunları kapı süsü olarak hayal ettim. dış kapıya “hoş geldiniz” yazısıyla harika olur bence

 11. Nuriss

  qeRceqLeri SoyLememı Isder Mısınız ?
  Durun Beeen Soyleyeyım Bu Yorumlara Heeec Mı Heeeec Taqmaa! Hepsı Yalan Dıyolar Heeeeç quseL Olmamıısss. İqrenc Olmus.
  Demek Isderdım Deee Ama Coq Tatlı Olmuşlar. SAdece Şaka Yapmaq Isdedım :)

 12. zulaltan

  ecerce’nin tüm yaptıkları hiç kuşkusuz sergide hemen satılır çok güzeller :) okyanus ötesinden bile görülmüş yeteneği ecerce’nin. kutlarım ecerce çok güzel tasarımlar :)

Bir Cevap Yazın