10marifet sergisi için kapımızı çalan kargo görevlileri artık bizden bıkmış olmalılar diye düşünüyorum. Biz halimizden memnunuz ama onların işi zor Kapımız bugün de birkaç kere sırf bu nedenle çaldı ve gelen paketlerden biri de sevgili ayamaya‘ya aitti. Bize iki duvar süsü göndermiş, bakın.
Sergiye 5 gün kaldı!
Teşekkürler ayamaya…
Ellerine sağlık ayamaya son güne kadar yetiştirmişsin
Kargocuların işi azalacak sergiden sonra boşluğa düşecekler desenize İş yüklerini arttırdık bu süre içinde sağolsunlar
evet bu el tılsımlı el olduğuna göre sergide pek uğur getireceği kesin. ellerine sağlık ayamaya pek güzeller
kargocular memnundur, adres bulma derdinden kurtulmuşlar daha ne olsun
kargocu çocuk tam oturup soluklancak, ordan müdür oğlum paket var der!!
kargocu çocukta adrese bakmadan biliyorum 10marifet değil mi der
istanbul’a gidince 10marifet ofisini bulamazsanız kargocu çocuğa sorun bilmemesi gibi durum mümkün değil
kargo görevlilerine söyleyin de onlar da sergiye katılsın o kadar paket taşıdılar onlar da biraz soluklansın demi
duvar süslerim ulaşmış, yaşasın teşekkürler shane ,yetişmeyecek diye sıkıntı yapmıştım ,tabi birde yapraklar kargoda kırılırsa diye …
neyseki hızlı gonzales kargo firması yetiştirmiş, bu sergide onların da emeği büyük demek yanlış olmaz
senayatilgan teşekkürler aceleye geldi ama yetişti vallahi
zulaltan yine yorumuna yorum katmışsın, harikasın
yapraklı olan duvar süsünü sonbahar yarışması için göndermiştim, detaylarını blogumdan görebilirsiniz http://annesininhobileri.blogspot.com/2012/10/hobini-yarat-ile-sonbahar-yarsmas.html
keçeden kıııpkırmızı süs şimdi salonumda yerini bulmak için bekliyor :)) sergide bizi unutmayan sevgili serpilciğim onu da bana armağan etti.Kırmızı koltuğumla uyumu için ve kokoshkuğundan beğendiği için :)) sevgili ayamaya ellerine sağlık, acaba kapıma assam mı? diye de düşünmedim değil yani
benım kokoşlugum sanadamı bulasıyo ne :))))
aaa gerçekten mi deliisibunlar çok mutlu oldum, o eller çok uğurludur, bulunduğu eve bolluk bereket getirir, Serpil abla çok düşünceliymiş sağolsun, ama o kadar kokoş görmedim kendisini , belki de o gün ki güzelliği şıklığından sadeliğinden kaynaklıydı
ayamaya, ben selcen .) evet, öyleymiş bereket getirirmiş.Ben de hemen kapıya astım.Sabah fotoğrafını çektim eklicem mutlaka.Serpil’im kokoshtur, sade ama cıvıltılı kokosh