Doğum günümüz bugün!

-

pop

Internet dünyasında bir projenin 10 seneyi devirmesi, bunu da zaman içinde gelişerek yapması her an rastlanan bir durum değil. 10 sene başlı başına uzun bir zaman dilimi iken, internet gibi her şeyin çok hızlı geliştiği ve değiştiği bir ortamda bunu sağlamak inanın zordu. Önceleri çok özel bir kolektif içerik projesinin parçası olan 10marifet, yıllar içinde özerkliğini ilan etti ve kendine ait bir anonim şirketi sahibi oldu. Her zaman kendini ve çalışanlarını geçindirdi, Türkiye’deki “el işi – kendin yap” ekosisteminin önemli bir parçası olmayı sürdürdü. Bunca yıl sonra hala çok büyük, hala bol takipçili, hala başarılı. 11. yılımızın ilk gününde, sitede değişiklikler yapmak için çalışmaya başladık. Eylül ayında daha farklı bir yüzle, biraz daha dinamik bir yapıyla karşınızda olacağız.

Doğum günümüzü kutlarken biz size hediye vermek istedik ve Instagram’da bir etkinlik düzenledik. Bakın işte detaylar burada. Katılmak çok çok kolay, şart filan da yok. Bizi sevmeniz kafi :)

Seneye de birlikte kutlayalım.

Varlığınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.

2 yorum gelmiş

  1. stargirl

    Bu siteye üye olmaktan yazı paylaşmaktan son derece çok memnunum iyiki böyle bir site var kendimi yavaş yavaş gelistirdim 10 marifet sayesinde yarışmaniza katildim iyiki varsiniz hep boyle kalin 10marifet

Bir Cevap Yazın