El örgüsü bebek yelekleri

-

orgu-bebek-yelegi-modelleri-2
Bebek örgüleri çok tatlı. Bu minik bebek yelekleri ve bebek hırkası da elde örüldüler, tığ işi figürlerle süslendiler. Bu yelekleri ben örmedim maalesef. Şişlerle pek aramız yok. Ben tığı, tığ da beni seviyor diyelim. Bu yelekler sevgili kardeşimin ve canım annemin el emekleri. Ama benim de biraz tuzum yok değil :)
Zira kenarlarının tığ ile gidilmesi, üzerlerine tığ ile figürler yapılıp süslenmesi, ceplerinin monte edilmesi gibi detaylar da bendenize ait. Bu yelekler için verebileceğim bir link maalesef yok :( Yeni doğan Ela kızımıza gitti bu yelekler. Bizim adetlerimiz çok güzel. İnsanın el emeği ile hazırlayıp hediye ettiği şeyler bence paha biçilemez :)

orgu-bebek-yelegi-modelleri-3

orgu-bebek-yelegi-modelleri-4

orgu-bebek-yelegi-modelleri

orgu-bebek-hirkalari-2

orgu-bebek-hirkalari-3

orgu-bebek-hirkalari

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
leynum

Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...

4 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın