Pazartesi, Ekim 24, 2016
Pike etamin üzerine kanaviçe

Pike etamin üzerine kanaviçe

8
sevimli
sevimli

Pike etamin üzerine işlenmiş çok sevimli birkaç kanaviçe modeli, örgü yakalar, şapkalar, kazak ve yelek modeline buradan bakabilirsiniz.

8 YORUMLAR

  1. kaneviçe işlemeye bayılırım zamanında bayağı yaptıydım kimbilir nerdeler kullanmıyorumda ama modellerini olması güzel olmuş sitede …geçenlerde aldım elime yarım kalan yastıklarım vardı tamamlarım diye biraz acel tecel hatalar oluşmuş desende çıkamadım işin içinden bulsamda yayınlasam hatta bahaneyle yarımları bitirsem

  2. mutlaka bitir ve yayınla, merakla bekliyorum.

    ohh ne ala memleket…bitir,yayınla,bekliyorum ….hani nerde sizin marifeteler canbug kardeş??..ayrıca bana belene kampı işkencesi şeklinde baskı yapan saygıdeğer editör ve üyeler nerede?..

  3. efendim ben şahsım adına cevap vereyim, neredeyse bütün gün buradayım. pilli’nin o sitesinden bu sitesine koşturup duruyorum ama iki adımda bir 10marifet’e gelerek. burada bir güç toplayıp bir sonrakine geçiyorum.

  4. Çok güzelmiş kanaviçe, uzun zamnadır işlemedim ama çok severim. bu seçtiğiniz desen de çok güzelmiş. sitedeki örgülere de bayıldım.

  5. ay çıkardım kanaviçeleri yarımlar çok değilmiş yalnız bir zmanlar yaptığım bu renk sıkalasanı çarşıda pazarda bulabilirmiyim bilmiyorum bitirecem inat ettim ….