10 Marifetli Blogger – 2

-

örgü bere

Evet, yazı dizimizin ikinci bölümünde de yine yapılışı gayet kolay olan ve pratik kullanımlara kapı açan bir dizi ürünün sunumu mevcuttur. 10marifetli blogger’ların pek seveceklerini umduğum bu el emeği ürünlere, dilerseniz, hemen bir gözatalım. bu bir pilli patisözüdür!

Ponponlardan sıkılanlara ayıcıklı çocuk bereleri

Düğmelerden oluşturulmuş şık peçete yüzükleri

Kağıt poşetlerden şirin oyuncaklar

Sevgiliye, mis gibi kokan, kalp şeklinde sabunlar

13 yorum gelmiş

 1. kondor

  ATKININ MANTIĞINI SEVDİM. HEM İŞLEVSEL HEM DE DEĞİŞİK BİR MODEL ÇIKMIŞ ORTAYA POLARLA GAYETTE KOLAY YAPILIR DEDİM…VE DE GİTTİM

 2. pilipaticim; su anda hafif bi kıskançlık sezinliyorum kendimde:) ben bir tane resmi yollıyamadım sen sıralamışsın ellerine saglık arkadasım:D.dün ugrastım ugrastım su resmi küçültmek için programları indirdim hemde iki tane biri olmadı biri yine o kara yazı cıkıo görüntülenemio inatçıyım az deil cok:) ugrastım ugrastım ugrasırken çayları içtim aksam midem agrıdı küsüm ben bu sisteme yeni editörümüzün dedine göe sistemde hata varmış küsüm işte bende artık yorum yaparım hıh:) o zaman yorumuma baslıyım:)1 atkı gercekten kolay yapılabillir farklı 2 ayıcıklı şapkalar in ponponlular out 3 kitap aralığı ben cok sevdim hemde kitap sevdirmeye calışanlr için küçüklere dikkat cekici olabilir bizim boncuk benim kitap aralıklarını heç begenmez mesela:) bitti :D

 3. shane

  pambukprensesss, dün ve bugün sistemde bir tamirat ile uğraşıyoruz. bugün bu resim ekleyememe sorunu çözülmüş olacak. hevesiniz kırılmasın, gelir gelmez hata ile karşılaştınız ama hep olan bir şey değil merak etmeyin.

 4. pilli pati

  @pambukprenses, memlekette çareler tükenmez. teknik ekip problemleri gidermeye çalışırken siz lütfen,1. pillinetwork’ün diğer bir sitesine girin (mesela hafif.org),2. 10marifet.org’da yazıp yayımlamak istediğiniz yazının içeriğini hafif.org yazı yazma aparatına kopyalayın,3. keza başlığını da kopyalayın ve muhakkak surette minimum üç etiket yazın (çünkü bunları yazmazsanız sistem 500 hatası veriyor),4. sonracığıma efendim fotoğrafınızı imaj ekle hanesinden bir güzel yapıştırın,5. sonra önizleme yapın. çünkü bu yazı yazma aparat ve kullanma butonları, terimler falan herşey pillinetwork’ün bütün blog sitelerinde standart efendim.6. eğer önizlemedeki görüntüden memnunsanız (memnun değilseniz gerekli düzenlemeleri yaparak tekrar önizlemeye alın),7. yazı içeriğine geri dönün, bütün içeriği, başlığı ve etiketleri bu sefer 10marifet.org yazı yazma aparatına yükleyip direkt gönder tuşuna basıp, yayımlanmak üzere onay kuyruğuna gönderin.sonuç olarak, bir tek resim önizlemede görüntülenemiyor diye, yazılarınız yayımlanmaktan mahrum kalmasın efendim. değil mi ama? :))

 5. nokturn

  pilli pati gömü gibi bir site verdiğiniz…harika…ve de bu yaptığınız açıklamanın hele hele sonuncu maddesini neden daha evvel vermediniz de bizi durduk yere sinir harbine soktunuz aşkolsun…çoook teşekkürler vallahi bu açıklama hepsine değerdi bence;teşkürrr….

 6. alonenes

  hepsi çok güzel teşekkürler…amaaa bende sabunlara bittim…bu arada bendede sorun var yazı yollayamıyorum.biraz önce zar zor bir tane yolladım ama sibel ablanın istediği şeylerimi ne zaman yollamaya kalksam olmuyor sayfa görüntülenemiyor diyor:(

 7. shane

  kusura bakmayın, dün ve bugün böyle oldu ama halloluyor. bundan sonrasının daha sağlıklı olması için uğraşıyoruz. hepinize teşekkürler gösterdiğiniz sabır için.

 8. ganeja

  Martha digitürkte showplus ta programı olan kadın galiba.Çok ünlü birisi programıda süper zaten.

Bir Cevap Yazın