Cuma, Ekim 28, 2016
10marifet sergisi için gelen cıvıltılı kapı süsü!

10marifet sergisi için gelen cıvıltılı kapı süsü!

7

10marifet sergisi

10marifet’e her zaman birbirinden güzel çalışmalar gönderen yetenekli üyemiz Elisi Defteri, 10marifet sergisi için renkli, cıvıl cıvıl, çok şık bir kapı / duvar süsü hazırlamış. Kumaşlarla, kurdelelerle süslü, çok neşeli bir çalışma. Bizim duvarımızda kalsın çok isterdik ama biliyorsunuz artık işler değişti. Gelen tüm işler satılacak ve geliri bağışlanacak. Ne mutlu bize…

10marifet sergisi

Çalışmaları zevkle asıyorduk duvarlarımıza, her gün bakalım, içimiz açılsın diye, ya da raflara diziyorduk ama sergi gününe kadar tozlanmasınlar diye artık güzelce kutulara yerleştirmeye başladık. Bu da kolayca kirlenebilecek işlerden olduğu için diğer arkadaşlarının arasındaki yerini aldı. Ayrılacağımız için üzgün, birkaç çocuğun da olsa hayatına azıcık etkimiz olacağı için çok ama çok mutluyuz. Sizlerle birlikte!

Teşekkürler sevgili Elisi Defteri.

7 YORUMLAR

 1. zoru başarıyorsunuz sevgili shane :)) yaptıklarınız ve daha da yapacaklarınız hiç kolay değil.ama mutlusunuz,mutluyuz…
  Elişi Defteri renk katmış,çok güzel…

 2. çok güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık elişi defteri :)
  ben dedim ama işlerden ayrılmak zor olacak diye :) neyseeeeee amaç güzel sonuna kadar yanınızdayım :) yaptığınız işin tebessümlerini asın duvarlarınıza o sizi daha da mutlu edcektir :)

 3. Çok teşpekkürler sevgili 10 marifet ekibi:)
  Böyle güzel bir etkinliğe ufacık da olsa katkım olduğu için çok mutluyum.
  Ellerinize, fikrinize sağlık.

 4. hakikaten cıvıl cıvıl iç açan bir kapı süsü olmuş :) bu kapı süsünü kullananlar evlerine gelen insanlara pozitif enerji verirler. ellerinize sağlık elişi defteri :)