Perşembe, Ekim 27, 2016
10marifet sergisinin keçeleri bir başka

10marifet sergisinin keçeleri bir başka

8

10marifet sergisi

10marifet sergisi için gelen keçe çalışmaların güzelliği bizi bizden alıyor. İşte yine muhteşem keçe işleri çıktı karşımıza… Becerikli ve üretken üyemiz hobim, sergi için bakın ne hoş işler yolladı bize.

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi için son 8 gün!

Teşekkürler hobim…

8 YORUMLAR

  1. sanırım ilkbahar geri geldi, kışlıkları geri koyalım, şu cıvıltıya bakar mısınız yahuuu !! terapi niyetine bak dur bu işlere :) renkli yüreğinize sağlık :) shane’de güzel fotoğraflamış renkleri çok güzel yansımış resme :)

  2. shane ,ben bildim bileli ( ki genelde hiçbir şey bilmediğimi düşünürüm )sizin çektiğiniz fotolar güzel çıkıyor zaten canımm :) reca ederim kendinize haksızlık etmeyin kuzum :D

  3. harikaa ..ellere gönüllere saglık. sergıye gelmek için sabırsızlanıyorum bu kadar muhteşem iş bir arada :) başka yerde yok:)

  4. Ay bunlar çok eğlenceliler amaaaaa :) Denize girmeye giden çocuğa bayıldııııııııımmm çok eğlenceliler gerçekten :) Ay sergide beğendiğim herşeyi alacak parayı nerden bulcam beeeeeeennnnnn. Sabancı olmak lazım çünkü hepsi çok güzel.. Sayısala da süre kalmadı süper loto oynasam perşembe tutar mı acep :)