Perşembe, Ekim 27, 2016
10marifet sergisinin özel tuhafiye reyonu

10marifet sergisinin özel tuhafiye reyonu

16

10marifet sergisi

10marifet sergisi için gelen işlere, abartmıyoruz, neredeyse bir tuhafiye dükkanı açacak kadar çalışma geldi. Tokalar, takılar, süsler… Bu konudaki becerisi zaten yaptığı işlerden belli olan sevgili yldoz bize o kadar çok iş göndermiş ki, hepsini fotoğraflayabildim desem yalan olur.

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

Sergiye 6 gün kaldı!

Teşekkürler yldoz…

16 YORUMLAR

 1. shane, 7-24 saat fotoğraf çekiyor sanırım . sergiye sayılı günler kala iyice bereketlendi sergi yahu !! vallahi hayran kaldım bu ne güzel ciciler böyle :D yağıyor yağıyor 10marifete bereket yağıyor gel vatandaş !!

 2. Fotograflar süper çıkmış. Mesajlarda da belirttiğim gibi elinize problemsiz ulaşmasına sevindim.
  Ogün sizler olacağım inşallah. Umarım çocuklar için herşey çok güzel olur. Bu mutluluğu hepberaber tadarız
  Sevgiler

 3. Çok teşekkürler ayamaya, kargolar yavaş çalışıyor söyleyeyim. Bende kayboldu heralde diye keraklanmaya başlamıştım ki neyseki ulaşmış.

 4. teşekkür ederim yagmuryurek, hepimizin yureğine sağlık. Damlaya damlaya büyüdü sergi. Hergeçen günde artıyor gelen güzellikler…

 5. yldozzzzz naptın sen :) Dükkanın vardı da hepsini buraya gönderip kapadın mı dükkanı naptın ne kadar çok şey var. Hakikaten çok güzel duruyorlar gönlüne sağlık… :)

 6. senayaşenayatılgan :)) evet dükkanım var sanalda yelda.emeksensin.com
  ama kapamadım faal hala :)))))))) bunlar ayrı çocuklar için hazırlananlar :)

 7. melahatu, çok teşekkürler beğeniniz için ben örgü örmeyi dikiş dikmeyi pek bilmiyorum elimden gelen bu :)))

 8. sırf meraktan soruyorum kaç adet ürün var ?baya kalabalık olur bu ürünlerin başı al al bitmez yahu!! :) gönlü geniş arkadaşımızı kutlarım :)

 9. glin , teşekkürler…
  nursaniye yönlendirme için teşekkürler ama ben çarşılardayım zaten temin etmem çok kolay oluyor

  zulaltan valla bilmiyorum kaç parça var ama 15 adet falan taç olması lazım :) ve bu fotoğraflarda görünmayan bir çok ürün. Ortası benekli çiçekler olan fotodakiler saksı süsleri ve birçok broşlar, tokalar, kolyeler vs. sizleri bekliyor sergide.

 10. Hayatta en güzel şey yaptığınız şeylerin beğenilmesi. Sergiye biraz geç katıılmış olsakta kapıdan girer girmez bir bayanın elinde benim ürünlerimi almış olduğunu görmenin verdiği mutluulğu anlatamam. Sonra biraz soluklanalım dedik oturduk o esnada başka bir bayan 3 parça ürünüm elinde sergiyi turluyordu bu sefer dayanamayıp bunları ben yaptım güzel günlerde kullanın dedim. Kadının mutluluğu benimkinden de çoktu. İnanın yaptığınız yolladığınız şeyler büyük bir heyecanla alındı emin olabilirsiniz. Bende camdan bileklikler aldım. Lavanta keseleri. Herkesin eline gönlüne sağlık diyorum. Bu gecede sergi ile ilgili yazımı blogunda paylaşacağım yldoz.blogspot.com Herkese İYİ HAFTALAR