Perşembe, Mayıs 25, 2017
10marifet sergisinin yeni yün örgü işleri geldi

10marifet sergisinin yeni yün örgü işleri geldi

11

10marifet sergisi

10marifet sergisinin örgü reyonu giderek genişliyor. Kış öncesi gayet iyi bir zamanlama aslında… Sitemizin neşe küpü üyesi sevgili yagmuryurek de bir kez daha çalışmış sergi için ve bize bu hoş yün çalışmaları göndermiş.

10marifet sergisi

10marifet sergisi

Sergiye 6 gün kaldı!

Tekrar teşekkürler yagmuryurek…

11 YORUMLAR

 1. Ahaaaa :) Yorum yapmak için açtım baktım yagmuryurekcim yine bir sürü güzel şey göndermiş :) Caillou bile var patiklerde kıs :) Ellerine sağlık canım, gönlü büyük arkadaşım… :)

 2. bak sen şu yağmuryüreğe yahu!! kayıplara karışmıştı, meğerse örgü örüyormuş. bir de ben bir şey bilmem anlamam der . ördüğü işlere bakarmısınız yahu hepsi harika olmuş :D ben diyorum bu yağmuryürek yetenekli ama gizliyor diye. neyseki çocuklar girdi araya da yeteneğini sergiledi yoksa hep gizli kalacaktı el işi yeteneği:D harika olmuş :) yağmuryürek yağmış marifete her yer çayır çimen olmuş :D

 3. teşekkür ederim shane çok güzel sunmuşsun işleri :)
  şenaycığım teşekkür ederim sizin yolladıklarınızın yanında lafı olmaz ama çam sakızı çoban armağanı :)
  zulal :) ben bi tek caillou olanı ördüm :) ondan torpil yaptım ona caillou da süpriz yumurtadan çıkmıştı :) gül kurusu olan patiği yeni gelinimiz ördü mavi kırmızı olanı ve de morlu beyazlı telefon kılıfını halam ördü geri kalanları da annem :) yani anlıcağın zulal bende yetenek metenek çıkmadı postalamayı bile yeteneksizliğimi ıspatlar şekilde yaptım :)

 4. olsun yağmuryürek herkesi kollektif şekilde çalıştırmışsın sergi için ,bu bile yetenek :) sen olmasan bu işlerde olmazdı canım :) sayende ailende katıldı marifete:)

 5. teşekkür ederim yldoz
  teşekkürler ayamaya sizlerden geliyor sıcaklık
  zulal sana da ısrarl bana pay çıkardığın için teşekkür ederim :)

 6. oy oy oy.. yerim ben o Caillou’lu patikleri,..:) maşallah, elleriniz dert görmesin ailecek, çok güzeller…