Cumartesi, Ekim 22, 2016
benim de hobi odam olacak mı:(

11 YORUMLAR

  1. Yapmayın etmeyin. Bir hobi köşesini zar zor yaptım.. biraz kilere sarktım. Böle odaları gördükçe böğüre bögüre ağlayasım var. Nerde bu kadar geniş alan nerde böyle dolap :((( nerde bu kadar çeşit kumaş, iğne iplik düğme kurdele :(( ööööö , ühüüüü, öhööööö,

  2. off bencede. bir arkadaşım atölye açtı ona özenip karıştırdım internette ama malese çok uğraş ve maddiyat gerektiriyor.ama en azından küçük hobi köşelerine biraz fikir verebileceğini düşünüyorum.:(

  3. çok güzel ya aman benimde bir odam boş attım yere bir halı minder küçük tv bütün ipim dökülmüşüm açılmış orda böyle degil ama orası benim köşem :) profösyönel çalışıyorsan tamamda yoksa ne gerek var : öpüldünüz

  4. önemli değil tabiiki ama ben ders çalıştığım yeri aynı zamanda dikiş için kullanıyorum ve ikisinin dağınıklığı birbirine karışınca kabus gibi oluyor:(….tabii bir de öğrenci evi tek odada tüm yaşantımız:)

  5. Ben hayal edebiliyorum ama sadece hayal:))))))))) benim de böyle bir odam olmasını çokkkk isterdim . Canım kalıyor bu tür resimleri gördüğümde.

  6. ben şimdi koridorun bir kısmını çalışma köşesi-atölye yapıyorum:)tabii bu kadar güzel olmuyor ama bana yeticek:)perde için kumaş almam lazım diğer ayki dahaki harçlıklarımla:)sonra tamamlanıcak.Resimlerini ekleyecektim ama saya hata veriyor.Bir ara yükler fikirlerinizi alırım…

  7. güldenn, sizin koridorda cam mı var?öğrenci evi dedin de, benim öğrenci evim (evlerim) geldi aklıma. nedense ben hiç normal bir evde oturmadım öğrenci evi olarak. hep labirent gibi oldu bizim evler. holden salona, salondan mutfağa, mutfaktan banyoya gibi. bir tanesinde salonun ortasına camdan oda eklemişlerdi, akvaryum arkadaşın bir tanesi orada yaşıyordu, akvaryumdaki balık gibi. ne kadar salaş ve dağınık olsalar da çok özlüyorum o evleri ama. üniversite zamanlarında hobinin h’si gelmezdi aklıma ayrıca. öğrenci olmanın tadını doya doya çıkart, hobi köşenin resimlerini de yayınla biran önce.

  8. :)biliyorum o garip evleri:)bende kaldım bir tanesinde….ama şimdi biraz daha mantıklı bir evdeyim…ama kalabalığız biraz…koridorda saçma bir boşluk vardı depo görevi görebiliyordu ancak biraz işlevsel hale getirdim galiba:))cam var evet gri bir duvarı görsede pencere penceredir değil mi:)))öğrenciliğin tadına gelince galiba artık fazla çıkarttım tadını şimdi biran önce bitirmek zorundayım:(….hobi olarak yaptıklarım ise umarım ilerde mesleğe dönüşür :)200 saya okuduktan sonra içimi döktüm galiba biraz uzun oldu:))

  9. gulden Yabancı blogfların birinde dağınık bir hobi odası gördüm. her yer karman çorman biri dedim benim evin fotografını çekti gizlice dedim. İyice dikkatli baktım benim ev değilmiş O günden beri hiç dağınık bırakmıyorum desem yeridir. Halının üstünü kaplayacak şekilde kocaman bir örttü seriyorum onun üzerinde eşeleniyorum masa ve çalışma masasınıda zaptettiğim zamanlar oluyor ama baktım toplanmam gerekiyor hepsini bu örtünün üstüne atıyorum örtüyüde dört kulağından tutup bir bohça :PPPBohçayı kaldırıveriyorum. Kağıtları muhafaza ettiğim kutuya tıkıştırıyorum iğneli olanları başka bir muhafaza kutusundasaklıyorum.

  10. ben buraya yorum eklemeyi unutmuşum:)benim sadece çalıştığım yerler değil her yer dağınık oluyor evde bizim evde olabilir o blogda gördüğünüz:)aklıma bunu yazınca bir anım geldi hala hatırladıkça gülüyorum.Annem küçükken bize hiç kızmazdı odamızı toplamak bizim görevimizdi kardeşimle ama hep yatakların altına tıkıştırıyorduk eşyaları bir gün annem yerleri silerken yatağın altınaki eşyaları görmüş çoook kızdı sonra da kardeşimle beni yatağın altına soktu orda kalın diye..Ama halimizi görmeniz lazım hem ne olduğunu anlayamadan kendimizi yatağın altında bulduk hem annemden bize kızmasını beklemiyoruz hem korktuk hem komik geldi bize oyun gibi gülemiyoruz da:)kardeşimi özlemişim galiba:)