Pazartesi, Ekim 24, 2016
BEYAZ RENKLİ KOLTUKLARIMA 1 TLYE ÖRTÜ DİKTİM

BEYAZ RENKLİ KOLTUKLARIMA 1 TLYE ÖRTÜ DİKTİM

27

Evde 3 yaşında bir yaratık olunca tabii ki beyaz koltukları korumak gerekiyor.Nasıl ve nereden;

Salı pazarından geçen sene aldığım kumaşla çok ucuza koruma sağladım. Nerdeyse 3 günde bir çamaşır makinesine giriyor garibim ne yapsın.

27 YORUMLAR

  1. çok şık ve güzel olmuş ellerinize sağlık Allahtan koltuğun minderleri çıkıyormuş benimkiler yerinden kıpırdamıyor ben de benimkilerin büyümesini bekliyorum kökten değiştirmek için koltuklar. zira allah sağlık versin ikisininde pek çok izini taşıyor benim koltuklar:)

  2. valla en sonunda bu örtülere veda zamanı geldi malesef,çünkü makinede birşey mavi mavi boyamış,neyse yeni örtüleri yayınlarım artık.

  3. Aaaa yazık olmuş daha yorum yazıp siftah yapıyordum:)) Neyse darısı yenilerinin başına, bu kere aldığın kumaşı once yıkayıp işe başla bari ki boyamasın:) sevgiler

  4. sevgili fiamma1 yok bunu 7-8 aydır kullanıyordum,3 günde birde makineye atıyordum,bu sefer gitmiş,neyse eşim zaten sıkılmıştı bunlardan yenisini yaparım

  5. bende düşünüyordum ne yapabilirim diye beyaz koltuklu odamızın kapısı kapalı durdukca kızım orda zaman geçirmek istiyor bu süper bi fikir aklını seveyim:)

  6. cok yazik ,halbuki nekadarda sik ve modern olmus.ama neyse sende bu zevk ve bu maharet olduktan sonra , yeniside mutlaka cok guzel olucaktir..