Cumartesi, Ekim 22, 2016
BU BU NEDİR SİZCE…?

BU BU NEDİR SİZCE…?

18

herkese tekrar merhabalar..uzun zamandır paylaşım yapamamıştım ama yapılanları takipteydim..uydu anteni takmaya gelenler kablo makarasını bana hediye bırakınca baya sevinmiştim,ben bundan bir şey yaparım diye..

adamlar uydu antenden çok makaraya sevinmeme şaşırmışlardı,gelsinlerde görsünler ne olud:))oturma odasındaki florasanda bozulunca değişmiş altındaki tepsisini atmamıştım..ikisini birleştirince güzel bir kahve sehpam oldu..üzerine de vitray şeklinde satılan naylonlardan kesip yapıştırdım,cıvıl cıvıl bir sehpa olduu..nasıl fikir??

18 YORUMLAR

  1. sevgili arkadaşım hoş geldin, aklınla bin yaşa çok güzel olmuş .hele burada senin gibi eski dostları görünce bir kez daha keyiflendim :)))

  2. teşekkürler SEMYIL,ydeniz..ben netten bulduklarımla değil kendi ürettiklerimle paylaşım yapmaya çalıştığım için seyrek yayın yapıyorum:))ilham perileriminde ne zaman uğrıycağı belli olmuyor o yüzden dönüşüm muhteşem olsun istiyorum arkadaşlar:))bu sehpayı bende çok seviyorum ve kendime yaptım,akşamları kuruluyorum sehpamın yanına,pijama terlik tv partisi ohh değmeyin keyfime:))

  3. teşekkürler RoxyCemre ,dışarı çıkınca gözüm hep çöp kutularının etrafına takılıyor,korkarım yakında başkalarının çöplerini karıştırıcam:))

  4. Benim gönderime yaptığınız yorum sayesinde gördüm makara sehpanızı ve bayıldım.. Süper olmuş. Ellerinize sağlık.