Cuma, Ekim 28, 2016
Yemek masasını modaya uygun yapalım

Yemek masasını modaya uygun yapalım

6

Evde venge rengi mobilyalarım var. Değiştirmek istiyorum. Ama yenisini alacak durumda değilim.

Beyaza boyamayı düşünüyorum ciddi ciddi. Bakın ne buldum. benim gibi düşünen biri sadece düşünmekle kalmamış harekete geçmiş ve ortaya bu güzellik çıkmış..

devamı burada

6 YORUMLAR

  1. Kesinlikle boyayın derim.Biz boyadık,hatta sadece masayı sandalyeleri değil,kitaplıklarımızı,orta sehpamızı.ama öncesinde çok iyi zımpara yapmak gerekiyor.Kendiniz yapamazsanız,arkadaşım koltuk yüzü değiştirenlere yaptımıştı,130 liraya falan,sandalyeleri de deri kaplatmıştı aynı ücrete dahil olarak.Çok şık oldu.

  2. Kesinlikle boyayın derim.Biz boyadık,hatta sadece masayı sandalyeleri değil,kitaplıklarımızı,orta sehpamızı.ama öncesinde çok iyi zımpara yapmak gerekiyor.Kendiniz yapamazsanız,arkadaşım koltuk yüzü değiştirenlere yaptımıştı,130 liraya falan,sandalyeleri de deri kaplatmıştı aynı ücrete dahil olarak.Çok şık oldu.

  3. zumranacım eger zamanın bol ve sabırlıysan bu işi için boyalardan alıp önce sandalyenin arka bacagından dene derim çünkü göründügü kadar kolay degil böyle pürüszüz yapmak. ama amerikan kapı yapan yerler varya böyle marangoz tipi bir yer bulundugun yerde varsa orayla konuş lake boya yaptır inan alıcagın boya ve çekicegin sıkıntıyla aynı oarntıda olur sandalyeleride arkadaşımızın dedgi gibi kaplat derim şahane birşey olmuş burdaki

  4. ismini unuttum ama boyacılara sorarsınız tinere benzer bir maddeyi sürüp bekliyorsunuz sonra kolayca eski cila çıkıyor sonra hafif bi zımpara boyamaya hazırbu arada muhteşem bir geri dönüşümeski koltuklar daha işçilikli ve güzeller şimdikiler düz sıradan sağde keşke eskilerin kıymetini bilseydik

  5. Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.Eski bir dolabın rengini kahverengiden beyaza boyadım. Ama çok başarılı olmadı.İşin ustasından yardım almak gerkiyor sanırım. Lake boyayı düşüneceğim. :)

  6. mutfak dolap kapaklarını boyayım dedim olmadı, dalgalı oldu, bende dolap kapaklarını degiştirdim biraz pahalıya mal oldu ama güzel oldu::)))