Ayın marifetlisi bu sefer kim oldu acaba?

-

ayın marifetlisi hediye

 

Geçtiğimiz ayın en fazla “yaptım” yazısı yayına alınan ve bizden yine küçük ama keyifli hediyeler kazanan arkadaşımız, ikinci kez Bugra Tasarim oldu. Tebrikler, teşekkürler kendisine. Fotoğrafta gördüğünüz renkli ve zarif kutular, hoş bir kupa ve fotoğrafta görmediğiniz cici bir yastık kılıfı kendisinin oldu.

Ayın Marifetlisi etkinliğimizin içeriğini değiştirmiştik biliyorsunuz. En az 5 ya da daha fazla fotoğraf ve anlatımlı ifadeler ile oluşturulmuş yapım aşaması yazıları bekliyoruz. Bu tip yazıları en fazla yayına alınan kişi, önümüzdeki ayın hediye kazanan kişisi olacak. Bu etkinlik için tarihleri ayın 1. günleri olarak ayarladık bu kez. Yani şu an Eylül 1 – Ekim 1 arası yapım aşamalı yazılar hesaba katılacak.

Sevgiler…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.

16 yorum gelmiş

 1. Bugra Tasarim

  Merhaba, ilk ayın yazarı seçildiğimde çok mutlu olmuştum. iki seferdir ayın marifetlisi seçiliyorum, ödüllerin her biri benim için ayrı özel, 10 marifet ailesine bu mutlulukları bizlere yaşattığı için teşekkürler….sevgiler Aylin

 2. Bugra Tasarim

  sevgili shane ödülüm az önce geldi hepsi birbirinden güzel, resimde olamayan yastık kılıfları harika , tekrar teşekkür ederim…..

 3. shane

  Güle güle kullanın sevgili Bugra Tasarim.

  @sulemine; üst sağ bölümdeki “siz de gönderin” butonu ile bize yazı gönderebilirsiniz. bekleriz.

Bir Cevap Yazın