Cuma, Ekim 28, 2016
Sizi Misafir Edelim

Sizi Misafir Edelim

71

Merhaba arkadaşlar,

10marifet’in sağ bölümünde sizin bloglarınıza Destekleyenler bölümü dışında da yer verelim istiyoruz. 125 x 125 pixel boyutlarında küçük bir banner görseli gönderirseniz, bu kısımda yer alabilirsiniz.

Eğer “Destekleyenler” listesinde yer almıyor ama yine de banner göndermek istiyorsanız, o zaman önce 10marifet’i blogunuza eklemenizi rica edeceğiz. Bunun detaylarını da ilgili bu yazıda ve yorumlarında bulacaksınız.

Blogunuzu temsil eden küçük banner’lar, dönüşümlü olarak 4’lü gruplar halinde 10marifet’in sağ bölümünde yer alacak.

bilgi@10marifet.org adresine bekliyoruz…

71 YORUMLAR

 1. ben şimdi size nasıl mail yollayacağım özelden onu anlayamadım destekleyenler bölümü için istekte bulunacaktım ama ama yapamadım yardımcı olabilecek olan var mı acaba??

 2. Sadece bende mi sorun var. bilgi@10marifet.org adresine gönderdiğim banner resimli mailim geri döndü. Bir başka mailde de öneride bulunmuştum o da geri döndü.
  Size ulaşamayınca, “sizde gönderin” sayfasından yeni yazı şeklinde yolladım. Doğal olarak “yazınız yayınlanmamıştır” otomatik yanıtı geldi. Mesajımın alındığını anladım ama bana dönen olmadı. Ben size nasıl ulaşacağım. Neden bir iletişim formu ya da iletişim butonu yok? Üzüldüm ama ben…

 3. @ceydosun bohcasi; facebook’tan ayrı olarak blogunuz var mı acaba? bir de o güzel çalışmalarınızı bekliyoruz siteye, haydi başlayın göndermeye :)

  @nidaninkurabiyeleri; blogspot sistemini kullanmıyorum o nedenle şahsen bilemeyeceğim ama kontrol panelinde illa ki bir yönlendirmesi vardır. blogspot kullananlardan yardım isteyelim mi birlikte? :) bu arada yeni yemek blogumuzun açılmasına az kaldı, sizi kurabiyelerinizle orada hep görmek isteyeceğiz, haberiniz olsun :)

  @kucukmucizeler; evet, sorun yok, birbirimizi eklemişiz :)

  @nebbycraft; halletmişiz :)

  @sumela00; hadi siz de 10marifet’i ekleyin, karşılıklı birbirimize misafir olalım.

  @GGuven; bunları çözdük değil mi?

  @basaakpdr; birbirimizi ekleyelim, ayrıca haydi o güzel işlerinizden göndermeye başlayın. bakın burada nasıl yapacağınız yazılı: http://10marifet.org/yazi-gondermeden-once-dikkat/ yine de sorun çıkarsa bilgi@10marifet.org adresine yazın, yazışarak halledelim.

  @ezgizem; biz sizi eklemeyi atlamışız destekleyenler listesine, hemen düzelttim.

  @ssserpil; 10marifet’i ekleyin blogunuza olur mu? blogspot desteği istedik yukarda, sizin de işinize yarayacaktır.

  @Rosamary; blog adresinizi girmemişsiniz hesabınıza. nedir blogunuzun adresi? bilgi@10marifet.org‘dan biz her zaman ulaşılabiliyoruz.

  gecikme için özür dilerim. yorumlar görmeden geçip gidebiliyor, mesaj ya da mail ile her zaman ulaşabilirsiniz bize / bana.

 4. merhaba, çok teşekkür ederiz. daha önceki yorumlarda kaçırdığımız şeyler olmuş, eğer bir sıkıntı yaşayan varsa lütfen bize ulaşsın. teşekkürler…

 5. @elifuslu; evet, eklenmiş sizin banner’ınız. siz de eklediğiniz için teşekkür ederiz.

  @paperfaces; sizinkini de bugün ekliyoruz, teşekkürler size de.

  sevgililer gününüz kutlu olsun :)

 6. @hazanmevsimi58; sitenizde verdiğiniz link hatalı sayfaya düşüyor, isterseniz bir kontrol edin. bir de bize 125×125 görsel gönderdiniz mi mail ile?

 7. Destekleyenlerden birisi oldum, şimdi de bannerımı hazırlıyorum :) destekleyenler listesi için size face’den mesaj attım buradan da bakarsanız eğer buyrunuz: keceinadi.blogspot.com :)

 8. @aynur yusif; bizim sağ tarafta örneklerini gördüğünüz gibi küçük bir görsel olması yeterli. ben de yardımcı olurum o konuda size yapamaz iseniz, bir deneyin, olmaz ise bana mesaj atabilirsiniz.

  @hulya tiryaki; yarışmaya biliyoruz katışmıştınız ama blog banner’ı yollamış mıydınız? yoksa burada karışıklık mı oldu?

  @Hikmetkundak; eksik olmayın. Çok teşekkür ederiz.

 9. merhaba, dönüşümlü olarak çıkıyorlar ama ikisini de kontrol edelim, tabii ki sadece 4 adet yer olduğu ve bir çok da misafirimiz olduğu için görünmesi zaman alıyordur, haklısınız.

 10. @meralkoc; kontrol ettik, yanıtlamışız sizi. hatta ekledik de banner’ınızı. küçük bir ricamız olmuştu, yeniden mailinize bakarsanız seviniriz.

 11. @meralkoc; yine yolladık aslında az önce. bir de postaneden yazalım size, burada kullandığımız mesajlaşma sisteminden. o zaman sorun kalmaz.

 12. Ama benim blogum yokki :( instagram yada gmail olur mu? Bide ben fotoğraf yüklemiştim ama şimdi göremiyorum fotoğrafımı. Bunun için önce misafir mi olmamız gerekiyor?

 13. Sevgili shane, mailinizi aldım, teşekkür ederim :) fakat benden bir ricanız olduğunu yazmıştınız. ben mailde böyle bir şeye rastlamadım… :) çok yordum sizi biliyorum :)