Pazar, Ekim 23, 2016
Ödüllü Sevgililer Günü Yarışması Sonuçlandı!

Ödüllü Sevgililer Günü Yarışması Sonuçlandı!

18

Merhaba,

Ödüllü yarışmamız sona erdi. Sevgililer Günü teması altında örgü, tığ işi ve nakış teknikleri ile hazırladığınız birbirinden güzel çalışmalar arasından 3 tanesi ilk sıraları aldı ve sponsorumuz Anchor Butik‘ten çok güzel hediyeler kazandı. İşte ilk 3:

1. deniza17Oyuncak Dünyasında Sevgililer Günü

2. esranKalp Yağmuru

3. annesinin kiziAşk Yastığı

Tebrik ediyor, adres bilgilerinizi bekliyoruz!

İlk 5 sırayı alan katılımcılara Hobi Meydan Dergisi’nin son 5 sayısı da hediye ediliyor. Dolayısıyla 2 kişi daha sıralanmış oluyor:

4. HoBiHuZuRSevgililer Günü Yarışması Pano Çalışmam

5. findikkurdumKeçe Hediye Etiketi “LOVE”

Tebrikler… Adres bilgilerinizi iletirseniz dergileriniz tarafınıza gönderilecek.

Ayrıca Anchor Butik tüm katılımcılara Yumak model dergisi göndermek istediğini ekledi. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Dolayısıyla isteyen tüm katılımcılarımızdan bize adreslerini göndermelerini bekliyoruz.

Hepiniz yarışmamıza renk kattınız. Elinize sağlık…

Sevgiler.

18 YORUMLAR

 1. Merhaba,
  Kazananları kutluyorum. Ayrıca herkesin ellerine sağlık gönderilen tüm ürünlere nice emek harcanmıştı. 10 marifet, Hobi meydan ve Anchor’a bu yarışmayı hazırladıkları için teşekkür ediyorum. Kazananların jüri tarafından değerlendirilmesi gerçekten güzel bir tercihti ve son ana kadar heyecan yaşattı bizlere. Son olarak sevgili deniza o ayıcıkların muhteşem muhteşem mutheşem. Onlara her baktıklarında kokularını burnumda hissedebiliyorum. Seninde dediğin gibi onların ruhları olabilir. Seni ayrıca tebrik ediyorum :)

  Bu arada adresimi nasıl ve nereye göndereceğim konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim :))

 2. Yarışmaya katılan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum, hepsi çok başarılıydılar bence.
  Ve 10 marifet, Anchor ve Hobi meydan’ a bu yarışmayı düzenlediği için teşekkür etmek istiyorum. Çalışmamı beğenmeniz beni çok mutlu etti. Teşekkürler!

 3. Ne güzeeeel. Çok sevindim. Diğer arkadaşlarımı da tebrik ederim hepsi ayrı ayrı güzeldi. Nice güzel yarışmalara :) Hediyeleri için Anchor ve Hobi Meydan’a ve tabiki 10 Marifet’e ve bütün üyelerine teşekkürlerimi iletirim.

 4. […] 2012 Sevgililer Günü yarışmasının  birinciliği kazanan ayıcıklarımın hediyesi bu. Malzemelerin hepsi harika! 10marifet.org’a, Anchor Butik’e ve Hobi Meydan’a tekrar çok çok teşekkür ediyorum! Bu malzemeleri kullanmak için sabırsızlanıyorum! […]

 5. Benim yarışmadan da katılanlardan da haberim yoktu ve şimdi gördüm ve gerçektende harikalar. Ama deniza17- oyuncak dünyasında sevgililergünü gerçektende süpermiş. Herkesin ellerine kollarına sağlık..